همگام سازی خودکار تصویر مخاطبان در اندروید با Social Contact Photo Sync - زوم‌اپ

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
Social Contact Photo Sync اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید عکس‌های مخاطبان خود در Contact/Phonebook را با تصویر پروفایل آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی همگام‌سازی کنید. با زوم اپ همراه باشید.
تبلیغات

بدون شک یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌هایی که در موبایل‌های هوشمند شاهد آن بودیم امکان استفاده از عکس برای شماره تلفن‌های ذخیره شده است که توسط آن می‌توانید هنگامی که با شخصی تماس می‌گیرید یا تماس ورودی از او دریافت می‌کنید تصویر آن شخص را روی صفحه‌ی گوشی خود مشاهده کنید. این امکان جذاب در حالت عادی نیاز به تعیین دستی دارد به این معنا که باید از افراد مورد نظر عکس‌های جداگانه‌ای در حافظه‌ی گوشی داشته باشید و با مراجعه‌ی یک به یک به مخاطبان خود در دفترچه تلفن گوشی، اقدام به تعیین عکس برای هر یک از مخاطبان کنید. اما Social Contact Photo Sync اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید با استفاده از تصاویر پروفایل شماره‌های خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف، امر تعیین عکس را به صورت خودکار و در کسری از ثانیه انجام دهید. این برنامه از Instagram, Twitter, GooglePlus, Ordner-Modus, VKontakte, URL-Modus و Xing به طور کامل و از Facebook, Whatsapp و Viber نیز به صورت آزمایشی پشتیبانی می‌کند و در صورتی که شخص مورد نظر در یکی از این شبکه‌ها عضو باشد می‌توانید بدون انجام هیچ کار اضافه‌ای، مخاطبان خود را عکس‌دار کنید.

Social Contact Photo Sync برای انجام صحیح این امر نیازمند چند پیش‌نیاز ساده است. برقرار بودن ارتباط اینترنتی و استفاده از اپلیکیشن‌های گذر از تحریم برای مواردی همچون Twitter, Facebook یا Vk، عضو بودن شماره‌ی مورد نظر در حداقل یکی از شبکه‌های پشتیبانی شده و ثبت بودن شماره تلفن فرد مورد نظر در اکانت مورد بحث مواردی هستند که برای انجام صحیح و خودکار عکس‌دار کردن مخاطبان تلفن مورد نیاز خواهد بود. با توجه به آنکه اینستاگرام، توئیتر و واتس‌اپ از محبوبیت بسیاری در بین کاربران ایرانی برخوردارند می‌توان گفت که درصد موفقیت Social Contact Photo Sync در عکس‌دار کردن مخاطبان تلفن میزان بالایی خواهد بود و برای مثال در تستی که هنگام نگارش این متن انجام شده بیش از نیمی از مخاطبان موجود در گوشی (به غیر از تلفن‌های ثابت) توسط این برنامه صاحب عکس پروفایل شدند. نکته‌ی جالبی که در Social Contact Photo Sync وجود دارد این است که می‌توانید در فواصل زمانی دلخواه اقدام به Sync کردن مجدد شماره‌ها کنید تا اگر اشخاص مورد نظر عکس جدیدی برای پروفایل خود در شبکه‌های اجتماعی انتخاب کرده‌اند، تصویر مخاطبان گوشی شما نیز با آن همگام‌سازی شود. Social Contact Photo Sync با حجم ۹ مگابایت برای نسخه‌ی ۴.۲ یا بالاتر اندروید منتشر شده است که توسط لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

نکات مثبت

  • عکس‌دار کردن خودکار شماره‌ها
  • همگام‌سازی شمارها با شبکه‌های اجتماعی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات