شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوزموبایل با Duplicate Cleaner - زوم‌اپ

شناسایی و حذف فایل های تکراری در ویندوزموبایل با Duplicate Cleaner - زوم‌اپ

Duplicate Cleaner اپلیکیشنی یونیورسال برای گوشی‌های ویندوزموبایل است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های تکراری در گوشی و کامپیوتر را شناسایی و حذف کنید. با زوم اپ همراه باشید.

با هرچه بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه‌های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه‌ی نگهداری از آهنگ‌ها، ویدیو‌ها یا حتی فایل نصب برنامه‌ها و عدم پاکسازی آن‌ها باعث شده تا در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل‌ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشن اینستاگرام را در پوشه‌ای از SDcard خود دارید و در ماه‌های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه‌های نصب شده پشتیبان می‌گیرید که نتیجه‌ی آن، به وجود آمدن نسخه‌ای دیگر از اینستاگرام است. یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا پیدا نکردن آن در گوشی موبایل مجددا دانلود کنید و نسخه‌ای دیگر از یک فایل را در گوشی خود به وجود بیاورید. این فایل‌ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند اما رفته رفته، این فایل‌ها به صورت ناخوداگاه توسط ما به حافظه‌ی گوشی اضافه می‌شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه‌ی خالی در موبایل خواهند شد. Duplicate Cleaner اپلیکیشنی برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از مموری گوشی و SDcard تمامی فایل‌های شما را از آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل‌های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار داده و فایل‌های یکسان را به شما نمایش خواهد داد.

نکته‌ی بسیار جالبی که در Duplicate Cleaner وجود دارد شناسایی هوشمند فایل‌های یکسان است به طوری که اگر دو فایل یکسان را با دو نام کاملا متفاوت در گوشی داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن این فایل‌ها خواهد شد و آن‌ها را در یک شاخه به شما نمایش می‌دهد. در انتها لیستی را در اختیار خواهید داشت که فایل‌های چندتایی در گوشی همراه را نشان می‌دهد که تعداد همتایان یکسان هر فایل می‌تواند از دو فایل به بالا باشد. با انتخاب گزینه‌ی حذف خودکار، از هر فایل پیدا شده یکی از نسخه‌ها نگهداری، و مابقی حذف خواهند شد. می‌توانید این عمل را به صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید که کدام نسخه از فایل‌های تکراری در گوشی باقی بماند. این اپلیکیشن به صورت یونیورسال منتشر شده است و می‌توانید از آن برای بررسی و حذف فایل‌های تکراری در کامپیوتر خود نیز استفاده کنید که همین موضوع باعث چند برابر شدن ارزش آن شده است. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری بسیار زیبا و چشم نواز
  • امکان تشخیص فایل‌های تکراری به صورت دقیق
  • امکان تغییر چینش نتایج بر اساس سایز یا ...
  • یونیورسال بودن برنامه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده