ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn - زوم‌اپ

ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn - زوم‌اپ

Battery Widget Reborn اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید ویجت‌های مختلفی از باتری گوشی را در اختیار داشته باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.

سال‌های زیادی نمی‌گذرد از روزهایی که گوشی‌های موبایل با یک بار شارژ حتی تا چندین روز قادر به سرویس‌دهی بودند. این روزها از ضعیف‌ترین گوشی‌های هوشمند تا پرچمداران چند میلیونی همگی با چالش بزرگ باتری و میزان دوام آن مواجه هستند به طوری که تقریبا تمام آن‌ها هرروز باید شارژ مجدد شوند‌. از همین رو آگاهی از میزان شارژ باقی مانده و اطلاعات جانبی دیگر در رابطه با باتری گوشی می‌تواند کاربردی و حتی ضروری به حساب آید. اپلیکیشن Battery Widget Reborn قادر است توسط ویجت‌های زیبا و قابل شخصی‌سازی این اطلاعات را به صفحه‌ی خانگی گوشی بیاورد.

تمام گوشی‌های موبایل در بخش استاتوس‌بار دارای آیکون نمایش باتری هستند، با این حال دلایل زیادی می‌تواند وجود یک ویجت باتری جداگانه را توجیه کند. برای مثال اگر به نمایش بزرگ‌تر و دقیق‌تر میزان شارژ باقی‌مانده نیاز داشته باشید یا حتی اگر از کاربرانی باشید که با شخصی‌سازی اندروید استاتوس‌بار گوشی را مخفی کرده باشید طبیعتا وجود یک ویجت برای نمایش میزان شارژ باقی‌مانده ضروری خواهد شد. در این برنامه علاوه بر امکان استفاده از ویجت نمایش‌دهنده‌ی شازژ می‌توانید از اطلاعاتی همچون میزان زمان باقی‌مانده تا اتمام شارژ باتری و دمای آن با خبر شوید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای رابط کاربری و ویجت
  • امکان نمایش زمان باقی‌مانده تا خاموش شدن گوشی
  • نمایش دمای باتری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده