رونمایی از سرویس ارتباط ابری alohi

رونمایی از سرویس ارتباط ابری alohi

alohi یک سرویس ارتباط ابری است که از طریق آن می‌توانید به سادگی در نقاط مختلف دنیا بصورت اختصاصی و بدون محدودیت زمان و مکان یک یا چند شماره تلفن داشته باشید، تماس‌های دریافتى بر روى هر شماره alohi را به شماره فعلى خود انتقال دهید، فکس و پیغام صوتی دریافت کرده و از قابلیت های دیگری مثل Announcement, SMS و ... استفاده کنید.

با alohi شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه دفتر مجازی خود را راه اندازی کنید و همزمان در نقاط مختلف دنیا حضور مجازی داشته باشید. مستقل از خاموش بودن گوشی، قطعی کابل تلفن و ... از طریق این سرویس همیشه در تمام نقاط دنیا در دسترس هستید.

برای استفاده از این اپلیکیشن لازم است ابتدا ثبت نام کرده یا با استفاده از حساب کاربری گوگل وارد سیستم شوید. برای ثبت نام در این سیستم باید سه مشخصه نام، ایمیل (شخصی یا اداری) و تعیین رمزعبور (برای ورود به سامانه alohi) را وارد کرد. برای ورود با اکانت کاربری گوگل ابتدا باید حساب کاربری خود را وارد کرد. پس از انتخاب حساب کاربری باید یک رمز یا پسورد برای ورود به سامانه alohi مشخص کرد.

پس از ورود باید ابتدا شماره تلفن همراه خود را مشخص کنید تا کدفعالسازی برای شما پیامک شود. پس از دریافت کد ۶ رقمی از سر شماره ۲۰۰۰۰۰ باید آن را داخل کادر مورد نظر وارد کنید تا برنامه برای شما فعال شود. پس از فعالسازی برنامه و ورود به آن، وارد صفحه‌ای می‌شوید که دارای دو بخش MyNo و Profile است.

alohi

در بخش تعیین شماره یا همان MyNo (شماره من) با چند کلیک بر روی گزینه Next وارد صحفه آخر می‌شود که در زیر آن آمده است Add a new number.

alohi

اگر روی گزینه Add a new number کلیک کنید وارد بخش تعیین منطقه یا کشور می‌شوید. در این بخش باید بر روی Desired Area Code کلیک کنید.

alohi

حالا وارد صفحه تعیین کشور می‌شوید. دقت کنید مبالغی که در این صحفه نوشته شده است به عنوان هزینه پرداختی ماهانه به دلار است که شما آن را به ریال می‌توانید پرداخت کنید.

alohi

پس از انتخاب کشور باید شهر را انتخاب کنید. مثلا برای ایران دو گزینه دیگر شهرها و شهر تهران برای شما نمایش داده می‌شود.

alohi

حالا نوبت تعیین نوع شماره است که باید در این صفحه روی NumberType کلیک کنید.

alohi

حالا در این صفحه شما نوع شماره را مشخص می‌کنید. شماره تصادفی، شماره انتخابی و شماره طلایی سه گزینه این بخش هستند. توجه کنید که مبالغ نوشته شده در این بخش برای تنها یک بار باید پرداخت شود و مبلغ ماهیانه یا سالیانه نیست.

alohi

سامانه شماره شما را نمایش می دهد و شما برای ادامه و پرداخت هزینه ها باید Buy Credit یا همان خرید اعتبار را فشار دهید. 

alohi

پس از نمایش سایت توسط یکی از مرورگرهای موبایل خود باید در سایت نیز ورود پیدا کنید.

alohi

پس از ورود پروفایل شما نمایش داداه می‌شود. برای افزایش اعتبار باید در بخش My Credit گزینه Add Credit را انتخاب کرده و کلیک کنید. حالا باید میزان افزایش اعتبار و نحوه پرداخت که به صورت پیش فرض شبکه‌ی شتاب است را مشخص کنید.

alohi

پس از کلیک روی Add Credit وارد صحفه پیش نمایش فاکتور و تایید مبالغ می‌شوید.

alohi

حالا باید با تایید وارد صفحه‌ی پرداخت شده و پرداخت خود را انجام دهید و دوباره به سایت برگردید. پس از افزایش اعتبار به برنامه برگشته و دکمه‌ی Proceed را کلیک کنید.

alohi

در این صحفه جدید باید روی Add Ext کلیک کنید تا یکی از موارد فکس، انتقال تماس، پیام تبلیغی و دریافت پیام صوتی را انتخاب کنید.

alohi

پس از انتخاب هر یک از موارد آن مورد به صفحه‌ی شما اضافه می‌شود. 

alohi

توجه کنید که انتخاب انتقال پیام تنها برای شماره‌های انتخابی یا طلایی امکانپذیر است.

توجه کنید که انتخاب انتقال پیام تنها برای شماره های انتخابی یا طلایی امکانپذیر است.

حالا کار تنظمیات شما تمام شده و به بخش اصلی سامانه منتقل می‌شوید. دقت کنید در بخش تنظیمات شما می‌توانید تنظمیات روز، شب و زمان‌های خاص را متمایز کنید.

توجه کنید که انتخاب انتقال پیام تنها برای شماره های انتخابی یا طلایی امکانپذیر است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید