پاسخدهی خودکار به پیام های واتس اپ با AutoResponder for WA (نیازمند روت) - زوم‌اپ

پاسخدهی خودکار به پیام های واتس اپ با AutoResponder for WA (نیازمند روت) - زوم‌اپ

AutoResponder for WA اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید پیام‌های دریافتی در واتس‌اپ را به طور خودکار پاسخ دهید. با زوم اپ همراه باشید.

احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که پیامی را از دوستان خود در واتس‌اپ دریافت کرده باشید و به دلیل مشغله یا ندیدن پیام مورد نظر پاسخ آن را دیر داده باشید. اپلیکیشن AutoResponder for WA اما قادر است تا به صورت یک منشی در واتس‌اپ عمل کرده و پیام‌های دریافتی را با توجه به متن آن‌ها به طور خودکار پاسخ دهد. برای مثال می‌توانید برای کلمه‌ی Hello یک پاسخ دلخواه تنظیم کنید و مشخص کنید که اگر کسی پیام Hello رو برای شما ارسال کرد این جواب از پیش نوشته شده به صورت خودکار برای او ارسال شود. شما می‌توانید به تعداد دلخواه کلمه‌ی متفاوت را به این برنامه معرفی کنید و در ازای هرکدام نیز یک پاسخ پیش‌فرض ثبت کنید. حتی می‌توانید در مواقع حساس تنظیمات برنامه را طوری تعیین کنید که در صورت دریافت هر پیغامی، پیام پیش‌فرض و آماده شده‌ی شما را برای افراد ارسال کند. این امر باعث می‌شود تا هنگامی که قادر به پاسخگویی نیستید AutoResponder for WA به صورت خودکار به آن‌ها اعلام کند که "در حال حاضر قادر به پاسخگویی نیستید" که می‌توانید این متن را در تنظیمات برنامه مشخص کنید.

تنظیمات موجود در AutoResponder for WA نیز قابلیت شخصی‌سازی‌های بسیاری را به کاربران ارائه کرده‌اند. برای مثال می‌توانید این ویژگی را تنها برای برخی از کانتکت‌های خود فعال کنید (Specific Contact) یا در مقابل چند کاربر را به لیست سیاه اضافه کنید (Ignore List) تا این ویژگی برای آن‌ها اعمال نشود. در بخش No Duplicate Responses می‌توانید مشخص کنید که پیام پیش‌فرض شما چند مرتبه به هر کاربر ارسال شود. در حالت حالت عادی وقتی کاربر پیام Hello را ۳ بار برای شما بفرستد ۳ بار نیز پاسخ پیش‌فرض شما را دریافت خواهد کرد. اما توسط این بخش می‌توانید مشخص کنید که هر پاسخ پیش‌فرض تنها یک بار در بازه‌های زمانی مشخص برای هر شخص ارسال شود. بخش بسیار جالبی هم که در تنظیمات این برنامه مشاهده کردیم Send Blue Ticks بود. توسط این ویژگی می‌توانید مشخص کنید که زمانی که پاسخ خودکار برای شخص مقابل ارسال می‌شود، وضعیت پیام آن شخص به حالت خوانده شده تبدیل شود. در همین بخش می‌توانید بازه‌ی زمانی خاصی را نیز برای ارسال پاسخ خودکار مشخص کنید تا برای مثال، ۲۰ ثانیه بعد از دریافت پیام Hello پاسخ خودکار برای طرف مقابل ارسال شود.

این برنامه به دو صورت پولی و رایگان منتشر شده است که برای استفاده از ویژگی‌هایی همچون تغییر وضعیت پیام به حالت خوانده شده، تاخیر در ارسال پاسخ خودکار، امکان ایجاد نامحدود پاسخ و پاسخ‌دهی خودکار به جملات باید نسخه‌ی پولی برنامه را خریداری کنید. مابقی امکانات در نسخه‌ی رایگان نیز قابل استفاده خواهند بود. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان پاسخدهی خودکار به پیام های دریافتی
  • امکان تنظیم پاسخ برای کلمه های دلخواه
  • امکان تغییر وضعیت پیام ها به حالت خوانده شده
  • امکان ارسال پاسخ با تاخیر زمانی دلخواه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده