اضافه شدن ماسک های جدید و متحرک به نسخه اندرویدی MSQRD - زوم‌اپ

اضافه شدن ماسک های جدید و متحرک به نسخه اندرویدی MSQRD - زوم‌اپ

MSQRD اپلیکیشنی خاص و بسیار جالب برای گوشی‌های موبایل است که در آخرین بروزرسانی آن برای اندروید شاهد اضافه شدن ماسک‌های بیشتر و همچنین متحرک هستیم. با زوم‌اپ همراه باشید.

MSQRD تصویر شما را به صورت سلفی روی صفحه‌ی موبایل نمایش می‌دهد با این تفاوت که صورت شما را با ماسک‌های موجود در دیتابیس خود تزئین می‌کند. شما بعد از مشاهده‌ی نتیجه‌ی خروجی می‌توانید اقدام به ضبط فیلم یا ثبت عکس از نتیجه‌ی به دست آمده توسط ماسک‌ها کنید و آن را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارید. احتمالا پیش از این اپلیکیشن‌هایی که صورت شما را تبدیل به زامبی می‌کردند را مشاهده کرده‌اید اما انصافا باید MSQRD را چندین برابر بالاتر از اپلیکیشن‌های مشابه دانست چرا که علاوه بر آنکه ده‌ها ماسک طبیعی را برای شما مهیا کرده، از شبیه‌سازی و هوش مصنوعی بسیار قوی‌تری نیز برخوردار است به طوری که قطعا در تجربه‌ی اول، از کیفیت ماسک‌ها و همچنین هماهنگی دقیق آن‌ها با حرکات صورت و لب خود متعجب خواهید شد.

نکته‌ی قابل توجهی که در زمان انتشار این برنامه وجود داشت تفاوت بسیار زیاد نسخه‌ی اندرویدی و آی‌او‌اس آن بود. درواقع نسخه‌ی اندرویدی MSQRD با وجود آنکه به طور رسمی و از طرف سازندگان اصلی منتشر شده بود، در مقابل نسخه‌ی آی‌او‌اس این برنامه حرفی برای گفتن نداشت. پیش از این ماسک های موجود در نسخه ی اندرویدی تعداد بسیار کمی را شامل می‌شد و مواردی جالبی همچون Face Swap یا ماسک‌های انیمیشنی و متحرک نیز که جذابیت کار با برنامه را چندین برابر می‌کردند در نسخه‌ی اندرویدی وجود نداشتند. اما خوشبختانه در بروزرسانی‌های جدید سازندگان برنامه توجه بیشتری به اندروید نشان داده‌اند و هم اکنون در نسخه‌ی آخر این برنامه نه تنها شاهد اضافه شدن تعداد زیادی ماسک عادی و حتی قابلیت Face Swap هستیم بلکه دو ماسک متحرک نیز به برنامه اضافه شده است که نوید اضافه شدن افکت‌های انیمیشنی دیگر را در آینده‌ای نزدیک به کاربران اندروید می‌دهد. تفاوت ماسک‌های متحرک با ماسک‌های ساده‌ی موجود در اندروید عکس‌العمل نشان دادن آن‌ها به حرکت‌های شماست. برای مثال در یکی از این ماسک‌ها اگر حالت صورت خود را به صورت گریه کردن تبدیل کنید، از چشم‌های شما اشک‌هایی بزرگ و فانتزی جاری می‌شود که تماشای آن قطعا امری سرگرم‌کننده و لذت‌بخش خواهد بود. برای دانلود این بروزرسانی که با شماره نسخه‌‌ی 1.6.2 منتشر شده است می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • کیفیت و تنوع بالای ماسک‌ها به همراه سازگاری دقیق با چهره‌ها
  • امکان ثبت عکس و فیلم از تصویر خروجی
  • امکان ذخیره‌ی آفلاین ویدئوهای تهیه شده

نکات منفی

  • عدم اجرا در اندروید پایین‌تر از 4.3
  • نبودن تعداد بسیاری از ماسک های نسخه ی آیفون در اندروید
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده