بازی موبایل Critical Ops؛ مبارزه با تروریست ها و زامبی ها

بازی موبایل Critical Ops؛ مبارزه با تروریست ها و زامبی ها

Critical Ops یک بازی اکشن برای اندروید و آیفون است که شباهت بسیاری به بازی قدیمی و محبوب کانتر دارد. با زومیت همراه باشید تا با این بازی سرگرم‌کننده بیشتر آشنا شوید.

بازی Critical Ops یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در ماه‌های اخیر است و تا حدودی هم به بازی محبوب سال‌های گذشته یعنی کانتر شباهت دارد. این بازی به صورت اول شخص انجام می‌شود و شما باید در خیابان‌ها به عنوان یکی از اعضای یک گروه به مبارزه با تروریست‌هایی بروید که قصد نابودی شما را دارند. نکته‌ی جالبی که در Critical Ops وجود دارد چرخش پذیر بودن کامل اوضاع است به طوری که اگر بیشتر از دفع آشوب، به ایجاد آن علاقه دارید می‌توانید عضوی از گروه تروریست‌ها شوید و بر علیه گروه نجات یا پلیس بازی کنید. امکان انجام بازی با بازیکنان دیگر نیز در Critical Ops گنجانده شده است تا علاوه بر آنکه قادر به انجام بازی در مواقع تنهایی باشید بتوانید به صورت گروهی نیز آن را بازی کنید. همانطور که در کاور بازی نیز مشاهده می‌کنید انجام این بازی به کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نشده است و به دلیل خشونت‌های موجود در بازی، پیشنهاد می‌کنیم تا اجازه‌ی انجام این بازی را به کودکان زیر ۱۲ سال ندهید.

گرافیک Critical Ops با توجه به حجم آن کاملا قابل قبول است و می‌توانید از انجام آن در گوشی‌های خود به ویژه در صفحات بزرگ لذت ببرید. موسیقی متن بازی نیز دارای استانداردهای لازم بوده و هیجان دو چندانی را در کنار تصاویر جذاب بازی به کاربر انتقال می‌دهد. همانطور که از یک بازی تروریستی انتظار می‌رود در Critical Ops نیز شاهد تنوع بالایی در اسلحه‌ها هستیم و از ابتدای بازی تا انتها به ده‌ها مدل اسلحه دسترسی خواهید داشت که البته برای آزاد کردن تمام موارد، نیازمند صرف هزینه در بازی هستید. این اسلحه‌ها عبارتند از : Knive, Pistol (Desert Eagle), Assault Rifles (AK-۴۷ / M۴A۱), Sniper Rifle (AWP), Shotgun XM۱۰۱۴, Grenades (Grenade, Flash Grenade) و ... که در آینده نیز به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. اگر توضیحات بالا چندان برای دانلود و نصب بازی وسوسه‌تان نکرده است نظرتان درباره‌ی زامبی‌ها چیست؟ هرچند که عجیب است اما باید بگوییم که در بازی حالتی نیز وجود دارد که می‌توانید مشخص کنید تا دشمنان شما، به جای تروریست، زامبی باشند. کنترل بازی نیز دارای دقت بسیار بالایی بوده و به محض انجام لمس، پاسخ‌دهی آن را مشاهده خواهید کرد. تعداد Map‌های بازی نیز بسیار متنوع و زیاد است به طوری که ده‌ها مپ به صورت پیش فرض در بازی وجود دارد و علاوه بر آن ده‌ها مپ دیگر نیز در برنامه قابل دانلود خواهند بود. برای دانلود بازی اندرویدی و دانلود نسخه آیفون از بازی Critical Ops روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود بازی

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده