زوم‌اَپ: با MyScript Calculator پیچیده‌ترین عبارات ریاضی را بصورت دستی بنویسید

زوم‌اَپ: با MyScript Calculator پیچیده‌ترین عبارات ریاضی را بصورت دستی بنویسید

پیش‌تر در بخش زوم‌اپ اپلیکیشن MyScript Stylus را معرفی کردیم، حال در ادامه به معرفی اپلیکیشن کاربردی دیگری از همین کمپانی خواهیم پرداخت که یکی از بهترین ماشین‌حساب‌های تولید شده برای اندروید و iOS است. در صورتی که به‌دنبال سهولت وارد کردن عبارات ریاضی در ماشین حساب هستید، با ما همراه باشید.

MyScript Calculator یک ماشین حساب بسیار پیشرفته فاقد کلید‌های پیچیده است. این اپلیکیشن قادر است انواع محاسبات پیچیده‌ی طولانی و وقت‌گیر را براحتی و در کسری از ثانیه حل کرده و جواب را در اختیار کاربر قرار دهد. اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که روزانه محاسبات پیچیده‌ی فراوانی را توسط ماشین حساب انجام می‌دهید و از فشاردادن کلید‌های مختلف و گیج‌کننده خسته شده‌اید یا در انجام تکالیف مدرسه و دانشگاه خود کمی نیاز به کمک دارید، MyScript Calculator یکی از بهترین اپلیکیشن‌های شما خواهد بود. محیط این اپلیکیشن فاقد هر گونه کلیدی است، از این‌رو برای وارد کردن عبارات ریاضی باید از انگشت یا قلم تلفن‌هوشمند یا تبلت خود کمک بگیرید.

MyScriptCalculatorInt

پس از وارد کردن عبارات ریاضی مورد نظر اپلیکیشن عبارات وارد شده را شناسایی کرده و پس از تبدیل آن ها به فرم استاندارد نتیجه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این ماشین حساب فقط برای محاسبه‌ی طرف دوم معادلات ریاضی کاربرد نداشته و حتی می‌توان با داشتن پاسخ معادله، مجهول موجود داخل عبارت ریاضی را نیز با استفاده از این ماشین حساب محاسبه کرد.

MSC

در قسمت تنظیمات علاوه بر موارد استاندارد موجود در همه‌ی ماشین‌‌حساب‌ها همچون محاسبه با استفاده از درجه یا رادیان تنظیمات دیگری نیز قرار دارد که از جمله‌ی آن می‌توان به تبدیل محیط ماشین حساب برای استفاده توسط افراد چپ‌دست اشاره کرد. محاسبات بصورت پیش‌فرض بصورت خودکار انجام می‌شود که در صورت طولانی بودن عبارات وارد شده کمی آزاردهنده است که می‌توان با انجام تنظیمات و قراردادن کلید Calculate انجام محاسبه را بصورت دستی انجام داد.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده