بزرگنمایی چند برابری با اپلیکیشن Magnifier - زوم‌اپ

بزرگنمایی چند برابری با اپلیکیشن Magnifier - زوم‌اپ

Magnifier اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید از یک ذره بین دقیق با میزان زوم بسیار بالا برخوردار باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.

اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین و حتی بیشتر برنامه‌های جانبی نیز که برای کار با دوربین موبایل ساخته و منتشر شده‌اند دارای یک استاندارد بخصوص در رابطه با میزان زوم تصاویر هستند به این معنا که متناسب با کیفیت و قدرت دوربین گوشی، یک میزان حداکثری برای زوم کردن وجود دارد. اپلیکیشن Magnifier با ارتقا دادن این محدودیت به میزان چندین برابر حالت عادی، و ارائه‌ی ابزارهای جانبی کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از موبایل خود به عنوان یک ذره بین هم استفاده کنید. در تست انجام شده توسط ما این برنامه قادر بود تا ۲ برابر بیشتر از میزانی که اپلیکیشن پیش فرض گوشی قادر به زوم کردن است تصاویر را بزرگنمایی کند. نکته‌ی جالب در این تست نیز عدم کاهش چشمگیر کیفیت بود به طوری که تقریبا می‌توان گفت کیفیت تصویر زوم شده در Magnifier با وجود آنکه ۲ برابر حالت پیش فرض بود دست نخورده باقی مانده بود.

همانطور که گفته شد علاوه بر قابلیت زوم بسیار بالا، Magnifier دارای ابزارک‌های مفیدی نیز است که وجود آن‌ها به ثبت تصویری حرفه‌ای‌تر کمک می‌کند. برای مثال توسط یکی از این ابزارک‌ها می‌توانید تصویر را برای مشاهده‌ی بهتر و دقیق‌تر متوقف کنید. اگر تجربه‌ی عکاسی داشته باشید حتما اطلاع دارید زمانی که روی یک سوژه زوم کرده‌اید یک لرزش کوچک دست شما برابر با چندین سانتی‌متر جا به جا شدن سوژه در تصویر خواهد بود که هرچه زوم انجام شده بیشتر باشد این موضوع نیز بیشتر به چشم خواهد آمد. در Magnifier نیز برای جلوگیری از تاثیرات منفی لرزش دست در تصویر خروجی می‌توانید به محض آنکه روی سوژه‌ی مورد نظر زوم کردید تصویر را متوقف کنید تا با دقت بیشتری به مشاهده‌ی آن بپردازید. تغییر فوکوس برای مشاهده‌ی دقیق‌تر سوژه، فلش داخلی برای محیط‌های تاریک و Invert کردن رنگ سیاه و سفید در دوربین از دیگر امکاناتی هستند که در این برنامه به آن دسترسی خواهید داشت.

Magnifier به دو صورت پولی و رایگان منتشر شده است که تنها تفاوت آن‌ها وجود تبلیغات در نسخه‌ی رایگان است. جالب است بدانید این اپلیکیشن با کاربرد نه چندان ضروری‌اش بیش از ۱ میلیون بار در پلی‌استور گوگل دانلود شده است. اگر دوست دارید به این یک میلیون کاربر بپیونید می‌توانید از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

نکات مثبت

  • امکان بزرگنمایی بسیار بالا
  • کیفیت قابل قبول در زوم حداکثری
  • رایگان بودن امکانات برنامه

نکات منفی

  • رابط کاربری نه چندان جالب
دانلود اپلیکیشن
Banner Zoomit HR
منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده