لاک اسکرین جذاب KK Locker برای اندروید - زوم‌اپ

لاک اسکرین جذاب KK Locker برای اندروید - زوم‌اپ

KK Locker اپلیکیشنی برای تغییر ظاهر پیش‌فرض صفحه‌ی قفل به نسخه‌های کیت‌کت و لالی‌پاپ است. با زوم‌اپ همراه باشید.

لاک‌اسکرین بدون شک یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های گوشی موبایل به حساب می‌آید و استفاده‌های بسیار مفیدی می‌توان از این بخش گوشی کرد. برای مثال تامین امنیت گوشی یا نمایش نوتیفیکیشن‌ها و اعلان‌های مختلف اندروید مانند تماس‌های از دست رفته، پیامک‌های خوانده نشده و... تنها یکی از استفاده‌هایی است که می‌توان از این بخش محبوب به عمل آورد. KK Locker نیز اپلیکیشنی در رابطه با همین بخش گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید از استایل لاک اسکرین کیت‌کت و لالی‌پاپ برای صفحه‌ی قفل گوشی خود استفاده کنید. البته این برنامه تنها با هدف شبیه سازی لاک‌اسکرین‌های این دو نسخه از اندروید منتشر نشده است بلکه سعی در کامل کردن آن‌ها نیز داشته و از همین رو می‌توان گفت با نسخه‌ی کامل‌تری از لاک اسکرین‌های کیت‌کت و لالی‌پاپ رو به رو خواهید بود.

این برنامه از هر دو پوسته‌ی لالی‌پاپ و کیت‌کت پشتیبانی می‌کند و بنا بر سلیقه‌ی خود می‌توانید هر کدام را که مایل بودید به عنوان لاک اسکرین گوشی تنظیم کنید. معمولا اپلیکیشن‌های جانبی لاک اسکرین دارای تاخیر‌های چندثانیه‌ای هستند و برای مثال وقتی صفحه‌ی گوشی را خاموش می‌کنید، اگر بلافاصله دکمه‌ی Power را بزنید مشاهده می‌کنید که گوشی هنوز قفل نشده است و تا فعال شدن مجدد آن چند ثانیه‌ای زمان لازم است. اما اجرای روان و بدون نقص این لاک اسکرین باعث شده است تا بتوان با خیالی آسوده آن را به عنوان صفحه‌ی قفل گوشی استفاده کرد. علاوه بر حالت عادی، امکان تنظیم پترن و رمز عددی نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است تا بتوانید امنیت گوشی خود را حداقل در بخش ورودی تامین کنید. در استایل لاک اسکرین کیت‌کت می‌توانید میانبرهایی نیز از اپلیکیشن‌های پرکاربرد خود مشخص کنید تا همانند تصویر بالا، قادر باشید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را از همان صفحه‌ی قفل گوشی اجرا کنید.

اپلیکیشن KK Locker با حجم ۴.۲ مگابایت و در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است و برای اجرا به نسخه‌ی ۴ یا بالاتر اندروید نیاز دارد. برای دریافت نسخه‌ی رایگان این برنامه که دارای بیش از ۱ میلیون دانلود در پلی استور گوگل است می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • پشتیبانی از استایل کیت‌کت و لالی‌پاپ
  • ارائه ی نسخه ای کامل تر شده از لاک اسکرین لالی‌پاپ
  • اجرای روان و بدون نقص برنامه
  • پشتیبانی از پوسته ها و ویجت های مختلف

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده