جستجو و دانلود زیرنویس فارسی با Subtitler - زوم‌اپ

جستجو و دانلود زیرنویس فارسی با Subtitler - زوم‌اپ

زیرنویس‌های فارسی یکی از با ارزش‌ترین فایل‌های حال حاضر در دنیای اینترنت هستند که به کمک آن‌ها قادر به تماشای جدیدترین فیلم‌ها به محض انتشار خواهیم بود. Subtitler اپلیکیشنی ایرانی و یونیورسال برای گوشی‌های ویندوزموبایل است که به کمک آن می‌توانید به آرشیو کاملی از زیرنویس‌های فارسی دسترسی داشته باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.

سال‌ها پیش زمانی که هنوز ترجمه‌ی فیلم‌ها و پخش زیرنویس‌های فارسی به اندازه‌ی امروز رواج پیدا نکرده بود، به ناچار باید مدت‌ زیادی منتظر می‌ماندیم تا سرانجام نسخه‌ی دوبله، یا زیرنویس شده‌ی آن فیلم منتشر می‌شد. اگر از متولدین دهه شصت یا اوایل هفتاد باشید حتما به خاطر دارید هنگامی که فیلم خوبی منتشر می‌شد، برای تماشای آن باید تا عید نوروز و جشنواره‌ی فیلم‌های سینمایی صبر می‌کردیم و در نهایت نیز بسیاری از فیلم‌هایی که منتظر آن‌ها بودیم در برنامه‌ی پخش وجود نداشتند. اما اکنون سال‌ها است که به لطف دوستان مترجم و سازنده‌ی زیرنویس، در فاصله‌ی کمتر از چند روز از پخش یک فیلم زیرنویس فارسی آن نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا علاوه بر آنکه قادر باشیم فیلم‌ها را به محض انتشار مشاهده کنیم، از آرشیو غنی فیلم، سریال، مستند و ... نیز در دنیای وب استفاده کنیم. معمولا سایت‌هایی که اقدام به انتشار فیلم یا سریالی می‌کنند فایل زیرنویس فارسی آن را نیز برای دانلود قرار می‌دهند اما با این حال اگر بنا به دلایل مختلفی، مانند خراب بودن لینک‌های دانلود، به زیرنویس فارسی فیلمی که قصد تماشای آن را دارید دسترسی ندارید می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Subtitler در کسری از ثانیه زیرنویس مورد نظر خود را پیدا و دانلود کنید.

Subtitler به صورت یونیورسال منتشر شده است و از همین رو می‌توانید از آن هم در کامپیوتر خود (مجهز به ویندوز۱۰) و هم در گوشی موبایلی که از نسخه‌ی ۱۰ ویندوزموبایل برخوردار است استفاده کنید. رابط کاربری برنامه بسیار چشم‌نواز و زیبا طراحی شده است به طوری که علاوه بر آنکه هنگام کار با آن دچار سردرگمی نخواهید شد، از کار با آن نیز لذت خواهید برد. این برنامه برای زیرنویس‌های خود از سایت subscene به عنوان منبع استفاده می‌کند اما از آنجا که این وب‌سایت بزرگ (در حالی که تنها از فایل‌های حاوی متن تشکیل شده است) برای کاربران ایرانی در دسترس نیست، توسع‌دهنده‌ی برنامه سروری مخصوص ایران نیز در نظر گرفته است که می‌توانید بعد از ورود به برنامه، آن را به عنوان سرور پیش فرض انتخاب کنید تا بدون هیچ محدودیتی قادر به دانلود زیرنویس‌ها باشید. از آنجا که این برنامه به سرورهای subscene متصل است می‌توانید زیرنویس‌های مورد نظر را در بیش از ۲۰ زبان دیگر نیز پیدا و دانلود کنید. نحوه‌ی کارکرد برنامه نیز بسیار ساده است و تنها کافی است بعد از اجرای آن، نام فیلم یا سریال مورد نظر خود را جستجو کرده و به فایل زیرنویس آن دسترسی پیدا کنید. همچنین برای دسترسی سریع‌تر به نتایج دلخواه می‌توانید تنظیمات برنامه را به طوری تغییر دهید تا تنها زیرنویس‌های فارسی را به نمایش بگذارد.

Subtitler با حجم ۱۰ مگابایت و به صورت یونیورسال برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده است و از پردازنده‌های x۸۶, x۶۴, ARM پشتیبانی می‌کند که می‌توانید از طریق لینک‌های زیر، اقدام به دانلود این اپلیکیشن کاربردی و حیاتی برای فیلم بازها کنید.

نکات مثبت

  • یونیورسال و ایرانی بودن برنامه
  • پشتیبانی از زبان های مختلف علاوه بر فارسی
  • سرورهای قابل دسترس از subscene 

نکات منفی

  • نبود زبان فارسی برای منوی برنامه ها با توجه به ایرانی بودن برنامه
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده