سامسونگ برنامه Good Lock را برای گوشی های قدیمی تر منتشر کرد

سامسونگ برنامه Good Lock را برای گوشی های قدیمی تر منتشر کرد

حدود سه هفته پیش، سامسونگ برنامه‌ای با نام Good Lock را برای گوشی گلکسی‌ اس‌ 7 منتشر کرد. همانطور که از نام برنامه پیداست، این برنامه جایگزینی برای صفحه قفل تاچ‌ویز است و به کاربران امکان طراحی صفحه اصلی و قفل را می‌دهد. خوشبختانه سامسونگ این برنامه را برای گوشی‌های سامسونگ سری گلکسی‌ اس ‌6 و گلکسی‌ نوت ‌5 هم منتشر کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

برنامه کاربردی Good Lock برای گوشی‌های سامسونگ سری گلکسی اس‌ ۶ و گلکسی نوت‌ ۵ منتشر شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌ای سامسونگ، برنامه Good Lock دسترسی سریع‌تر به برنامه‌ها و اطلاعات را ارائه می‌دهد. این رابط کاربری با محیط شما سازگار می‌شود و دارای امکانات جدیدی است. یک نمونه از این امکانات "Recents" است که برنامه‌هایی را که به تازگی استفاده کرده‌اید، به شما نشان می‌دهد. در حقیقت، برنامه Good Lock یک برنامه مربوط به صفحه قفل است که جایگزین قسمت‌هایی از تاچ‌ویز شده و تجربه کاربری غنی‌تری را در اختیار کاربر می‌گذارد. با انتخاب این برنامه به عنوان برنامه پیش‌فرض صفخه قفل، کاربر می‌تواند برنامه‌ها را به صورت مستقیم از منوی App Tray باز کند و با طراحی این منو، برنامه‌هایی را به آن اضافه یا از آن حذف کند. قسمت Lock Screen Widget امکان اضافه‌کردن ویجت‌های مختلف به صفحه قفل را به کاربر می‌دهد و هشدار‌ها می‌توانند به صورت مستقیم، از طریق صفحه قفل، ذخیره یا دسته‌بندی شوند. یکی از امکانات جالب این برنامه، "Routines" است. این قسمت به کاربر امکان تغییر لایه‌های صفخه قفل، ویجت ها، App Tray و چند المان کاربری دیگر مانند تغییر پشت زمینه در مکان‌ها و ساعت‌های مختلف روز را می‌دهد. به طور مثال می‌توان طراحی کرد که در ساعات کار، رابط کاربری موجود، محتویات مربوط به ساعات کاری را در اختیار کاربر بگذارد.

اگرچه Good Lock در ابتدا برای سازگاری با سری گلکسی اس ۷ طراحی شده بود، این برنامه اکنون توسط گوشی‌های گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اج+ ، گلکسی اس ۶ اکتیو و گلکسی نوت ۵ (که تنها گوشی موجود در لیست با قلم استایلوس است) نیز پشتیبانی می‌شود. در حال حاضر برنامه Good Lock برای دانلود در گلکسی اپ استور آمریکا، انگلیس، استرالیا، کانادا، ستگاپور و کره در دسترس است.

در ادامه تعدادی عکس از محیط این برنامه را مشاهده کنید

نظر شما در رابطه با این برنامه و کارایی آن چیست؟ آیا در صورت امکان این برنامه را بر روی گوشی خود نصب می‌کنید؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده