اینستاگرام، اپلیکیشن پیغام رسان Bolt را رونمایی کرد

اینستاگرام، اپلیکیشن پیغام رسان Bolt را رونمایی کرد

همانطور که پیش‌تر شایعه شده بود، اینستاگرام از نرم‌افزار پیغام رسان جدید خود با نام Bolt برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS رونمایی کرد. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا به سادگی عکس یا فیلم مورد نظر خود را به دوستان‌تان ارسال کنید. پس از اینکه مخاطب، عکس یا ویدیو شما را مشاهده کرد، محتوا برای همیشه از بین خواهند رفت.

Bolt در واقع یک کپی تمام‌عیار از نرم‌افزار Taptalk است، البته با ظاهری زیباتر. با این نرم‌افزار به آسانی می‌توانید تصاویر یا ویدیوهای مورد نظر خود را به دوستان‌تان ارسال کنید. بلافاصله پس از مشاهده این تصاویر، توسط مخاطب، اثری از آن‌ها باقی نخواهند ماند و برای همیشه حذف خواهند شد.

instagram bolt for android

کار کردن با Bolt بسیار آسان است. اگر قصد دارید تصویری را برای دوست خود ارسال کنید، تنها کافی است روی عکس او تپ کنید اگر هم قصد ارسال ویدیو به او را دارید، برای چند ثانیه انگشت خود را روی تصویر او نگاه دارید. اگر تصویر یا ویدیویی را به اشتباه برای کسی ارسال کردید، تنها کافی است پس از ارسال، تلفن خود را تکان دهید تا پیغام باز گردانده شود. در حال حاضر بولت تنها در چند کشور در دسترس قرار گرفته است، اما به زودی استفاده از آن در تمام دنیا ممکن خواهد شد.

بولت چند هفته پس از آنکه فیس‌بوک اپلیکیشن Slingshot را منتشر کرد، ارائه شده است. هر دو اپلیکیشن تقریبا هدف یکسانی را دنبال می‌کنند. مهم‌ترین تفاوت این دو اپلیکیشن آن است که در Slingshot تمرکز بر روی ارسال محتوا به گروهی از افراد است، اما در Bolt کاربر می‌تواند در هر زمان تنها به یک نفر از دوستانش محتوا ارسال کند.

دانلود Bolt برای اندروید و iOS


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید