لانچر سبک و هوشمند اندروید با Nano Launcher - زوم‌اپ

لانچر سبک و هوشمند اندروید با Nano Launcher - زوم‌اپ

لانچرهای اندروید یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این پلت‌فرم به حساب می‌آیند که در میان آن‌ها Nano Launcher به عنوان یکی از سبک‌ترین لانچرها شناخته می‌شود. با زوم‌اپ همراه باشید.

یکی از مواردی که در گوشی‌های اندروید قادر به شخصی‌سازی آن هستید، لانچر است که به لطف اپلیکیشن‌های متنوعی که در این زمینه ساخته شده‌اند کاربران اندروید قادرند تا محیط کاربری گوشی را با توجه به سلیقه‌ی خود و به شکلی که دوست دارند تزئین کنند. Nano Launcher یکی دیگر از لانچر‌های جدید و کم حجمی است که توانسته تا محیطی فوق‌العاده سبک را برای کاربران به ارمغان بیاورد. توسعه‌دهندگان این برنامه الویت خود را در سرعت و هوشمند بودن قرار داده‌اند که بعد از مدتی کار با این لانچر، قطعا به موفقیت‌آمیز بودن اجرای این الویت‌ها ایمان خواهید آورد. Nano Launcher نیز مانند تمام لانچرهای دیگر از آیکون‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با استفاده از IconPack‌های موجود در مارکت اندروید، تمامی آیکون‌های موجود در محیط گوشی را به کمک Nano Launcher تغییر دهید. اپلیکیشن‌های سیستمی و همچنین برنامه‌هایی که کاربر اقدام به نصب آن‌ها کرده است همگی در این لیست حضور دارند و شامل حال تغییرات انجام شده خواهند شد. البته باید در نظر داشت که معدود اپلیکیشن‌هایی که چندان شناخته شده نیستند ممکن است به طور خودکار توسط بخش تغییر آیکون این لانچر شناسایی نشوند که در این صورت مجبور به تنظیم دستی آن‌ها خواهید بود.

اگر از بحث آیکون‌ها و شخصی‌سازی‌های ظاهری این لانچر گذر کنیم، به امکانات جالب آن در زمینه‌ی نمایش اپلیکیشن‌ها می‌رسیم. معمولا لانچرها دارای پنجره‌ای با عنوان App Drawer هستند که در آن اپلیکیشن‌ها به ترتیب نام قرار گرفته‌اند و برای تغییر این چینش‌ها باید به تنظیمات برنامه مراجعه کنید. در Nano Launcher اما این بخش کمی متفاوت است و برای مثال شما در یک صفحه، اپلیکیشن‌هایی که بیشترین استفاده از آن‌ها را داشته‌اید مشاهده خواهید کرد. نکته‌ی بسیار جالبی که در این لانچر مشاهده کردیم هشدارهای سلامتی آن بود به طوری که اگر بیش از حد از گوشی خود استفاده کنید، نانو لانچر به شما یادآوری خواهد کرد که جهت سلامتی خود بهتر است تنها در حد لازم و معقول از گوشی بهره ببرید. البته با وجود آنکه ممکن است مشاهده‌ی چنین پیامی اذیت‌کننده به نظر برسد، اما می‌توان نگاهی فانتزی نیز به آن داشت که گوشی شما به سلامت و سالم بودن شما اهمیت می‌دهد. توسط اپلیکیشن جانبی Nano Notification نیز می‌توانید تعداد پیام‌های خوانده نشده در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را با سایزی کوچک روی آیکون برنامه‌ها مشاهده کنید.

این اپلیکیشن برای نصب به اندروید ۴ یا بالاتر نیاز دارد و به طور رایگان نیز منتشر شده است. اگر به دنبال لانچری سبک و متفاوت برای گوشی خود هستید پیشنهاد می‌کنیم یک شانس به Nano Launcher بدهید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • پشتیبانی از افزونه‌ی نمایش پیام‌های خوانده نشده
  • پشتیبانی از پک‌های مختلف آیکون
  • حجم بسیار کم برنامه
  • کمترین استفاده از سخت‌افزار و باتری دستگاه

نکات منفی

  • امکانات کمتر نسبت به لانچرهای دیگر
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده