زوم‌اَپ: آیکون های رنگارنگ و سایه دار در Light And Shadow

دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
مطالعه 3 دقیقه
Light And Shadow اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید مجموعه ای از آیکون‌های جذاب و رنگارنگ را در اختیار داشته باشید . با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

یکی از محبوب ترین ویژگی‌های اندروید برای کاربران و علاقه مندان به این سیستم عامل، قابلیت شخصی سازی محیط کاربری آن است که این موضوع می‌تواند یک تصویر زمینه‌ی ساده و آیکون ها، تا لانچر اصلی گوشی را در بر بگیرد. در این میان مجموعه آیکون‌های بسیاری طراحی و منتشر شده اند که هر کدام به نوعی از سبک طراحی خاصی پیروی کرده اند. Light And Shadow اما به سراغ ترکیبی از فلت و حالت سایه دار رفته است و با ترکیب این دو سبک با آیکون‌های مربع شکل ویندوزفونی، یک معجون جالب از ویژگی‌های مختلف آیکون‌ها به وجود آورده است و قادر است محیط گوشی شما را به طور کامل به آیکون‌های خاص و زیبا مجهز کند. از آنجایی که آرشیو موجود در این برنامه شامل تمام اپلیکیشن‌های صاحب نام و محبوب است، با استفاده از یک لانچر می‌توانید با یک لمس تمامی آیکون‌های گوشی را تغییر دهید. برای برنامه‌هایی نیز که شامل لیست پیش فرض این مجموعه آیکون نمی شوند می‌توانید به طور دستی، نزدیک ترین آیکون به مفهموم و کاربرد اصلی برنامه را برای آن تنظیم کنید.

در Light And Shadow آیکون‌ها از دو بخش نماد برنامه و زمینه‌ی رنگی برخوردارند که با کمی توجه به آن‌ها می‌توان به این موضوع پی برد که رنگارنگی و شاد بودن آیکون‌ها الویت اول سازندگان آن بوده است به طوری که برخلاف مجموعه آیکون‌های دیگر، خبری از رنگ سیاه یا خاکستری نیست و تمامی رنگ‌های استفاده شده برای آیکون‌ها رنگ‌های شاد و روشنی هستند که قطعا زیبایی محیط کاربری گوشی را نیز چند برابر خواهند کرد. سفید بودن نماد‌های موجود در این زمینه‌های رنگی نیز باعث شده است تا یکدستی فوق العاده ای در گوشی به وجود بیاید و مانند گوشی‌های ویندوزفونی، تمام نمادها به رنگ سفید باشند. این اپلیکیشن به صورت رایگان برای گوشی های اندرویدی منتشر شده است و برای استفاده از آن نیز نیازمند اندروید ۴ یا بالاتر خواهید بود. البته بدیهی است که برای استفاده از این اپلیکیشن و مجموعه آیکون‌های دیگر نیازمند استفاده از لانچرهای جداگانه مانند Apex یا Nova خواهید بود تا بتوانید با یک لمس، آیکون برنامه‌ها را تغییر دهید.

به طور کلی بیش از ۱۰۰۰ آیکون در Light And Shadow وجود دارد که همگی با سایز فوق العاده‌ی ۱۹۲x۱۹۲ طراحی شده اند تا حتی در تبلت‌ها نیز بهترین کیفیت را به معرض نمایش بگذارند. Cobo Launcher,Action launcher,Adw Launcher,Apex Launcher,Atom launcher,Aviate Launcher,Epic launcher,Go launcher EX,Holo launcher,Holo launcher HD,Inspire launcher,KK launcher,Mini launcher,Nine launcher,Nova Launcher,Smart Launcher,Solo launcher لانچرهایی هستند که می‌توانید در آن‌ها از این اپلیکیشن استفاده کنید.

نکات مثبت

  • استفاده از جزئیات و کیفیت بالا 192x192 در طراحی
  • وجود آرشیو عظیم و بیش از 1000 آیکون در برنامه
  • پشتیبانی از تمام لانچرهای رایج و محبوب بازار

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات