زوم‌اَپ: آگاهی از کد رنگ ها در تصاویر با Pipette Color Picker

زوم‌اَپ: آگاهی از کد رنگ ها در تصاویر با Pipette Color Picker

Pipette Color Picker اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید کد رنگ‌ها را در تصاویر مختلف به دست آورید. با زوم اپ همراه باشید.

 موارد بسیاری می‌تواند باعث شود که به کد یک رنگ خاص نیاز داشته باشیم. این امر به خصوص برای طراحانی که قصد طراحی یک اپلیکیشن یا طرح کامپیوتری را دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مثال اپلیکیشنی در اندروید وجود دارد که می‌تواند رنگ استاتوس بار را مطابق با هر برنامه‌ای که وارد آن می‌شوید تغییر دهد. به این صورت که وقتی وارد اپلیکیشن اینستاگرام می‌شوید، نوار مشکی رنگ استاتوس بار نیز به همان رنگ آبی تبدیل خواهد شد. در این مواقع برخی اپلیکیشن‌ها به صورت خودکار شناسایی نخواهند شد و باید کد رنگ بخش بالایی اپلیکیشن را به دست آورید و در تنظیمات مربوطه قرار دهید تا نوار استاتوس بار همرنگ اپلیکیشن مورد نظر شود. این امر نیز برای انجام نیازمند اپلیکیشنی خواهد بود که قادر به پیدا کردن کد رنگ‌ها باشد.

 

 

Pipette Color Picker اپلیکیشنی در همین زمینه است که با وارد کردن عکس به محیط کاربری آن و استفاده از ابزار رنگ یاب، می‌توانید کد رنگ مورد نظر را مشاهده کنید. نکته‌ای که این اپلیکیشن را نسبت به همتایان خود متمایز کرده وجود گزینه‌ی Copy در کنار کد رنگ است که می‌توانید تنها با یک لمس، کد را کپی کرده و در محل مربوطه وارد کنید. رابط کاربری Pipette Color Picker نیز بسیار ساده، خلوت و چشم نواز طراحی شده است که در جستجوی کوتاهی که در میان این اپلیکیشن‌ها داشتیم، این برنامه از ظاهر زیباتری نسبت به دیگر اپلیکیشن‌ها برخوردار بود. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده