زوم‌اپ: مدیریت هوشمندانه‌تر فایل‌ها با B1 File Manager

زوم‌اپ: مدیریت هوشمندانه‌تر فایل‌ها با B1 File Manager

نرم‌افزارهای مدیریت فایل اینروزها بسیار فراگیر شده‌اند و به خصوص شاهد گسترش نفوذ آنها در گجت‌های هوشمند هستیم. امروز قصد داریم یکی از بهترین نرم‌افزارهای مدیریت فایل را به شما معرفی کنیم.

تقریبا می‌توان گفت در دنیای نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشنی موفق است که بتواند علاوه بر انجام امور اصلی به نحو احسن، گزینه‌های کاربردی بیشتری را نسبت به رقبا در اختیار کاربر قرار دهد.

تمامی اپلیکیشن‌های مدیریت فایل نظیر ES File Manager از نظر عملکرد کلی شبیه به هم هستند اما علت انتخاب امروز ما موارد کاربردی است که حداقل تا الان می‌توان تنها در B1 File Manager پیدا کرد.

unnamed

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید فایل‌های موجود بر روی حافظه‌های داخلی، حافظه خارجی SD و درایوهای USB را مدیریت کرد. اما مهمترین بخش این نرم‌افزار، امکان کار کردن همزمان با سه سرویس ارائه دهنده فضای ابری یعنی دراپ باکس، گوگل درایو و وان درایو است.

همچنین می‌توانید فایل‌هایی با تنوع 38 فرمت مختلف را آنزیپ نموده و از آنها استفاده نمایید. تکثر فرمت‌های پشتیبانی شده برای آنزیپ کردن در این اپ کاربر را از استفاده از سایر نرم‌افزارها بی نیاز می‌سازد.این امکان وجود دارد که  فایل‌های خود را به فرمت‌های ZIP و B1 تبدیل نموده و با اینکار از حجم آنها بکاهید.

همچنین تمامی پروتکل‌های رایج شبکه مانند FTP، SFTP و SMB نیز به طور کامل پشتیبانی شده‌اند بنابراین دیگر هیچ محدودیتی برای دسترسی به فایل‌های گوناگون تحت شبکه وجود ندارد.

‌این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل ویندوز، مک، لینوکس و اندروید عرضه شده است.

برای دانلود نرم‌افزار مخصوص سیستم‌های عامل دسکتاپ به این لینک مراجعه نمایید.

دانلود از ایران اپس
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده