همکاران سیستم اولین نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب در ایران را عرضه کرد

همکاران سیستم اولین نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب در ایران را عرضه کرد

همکاران سیستم نرم‌افزار «بهای تمام شده  تحت وب» خود را  به بازار عرضه کرد. این نرم‌افزار اولین نرم‌افزار بهای تمام‌شده تحت وب در ایران بوده و یکی از نرم‌افزارهای بسته محصولی «راهکاران همکاران سیستم» است.

فرید فولادی، مدیر واحد مدیریت محصول و بازاریابی همکاران سیستم، با اعلام این خبر گفت:

نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب راهکاران، نرم‌افزاری فرایندگراست که امکان محاسبه بهای تمام‌شده در فرایندهای مختلف و ظرفیت‌های متفاوت خط تولید را دارد.

وی با اشاره به تحت وب بودن این نرم‌افزار افزود:

در این نرم‌افزار، قابلیت دسترسی به اطلاعات و محاسبه‌ی بهای تمام‌شده در هرلحظه، به عنوان یکی از ویژگی‌های منحصربفرد وجود دارد. همچنین بهای تمام شده راهکاران، با سهولت در پیاده‌سازی و راحتی کاربری، امکان محاسبه هم‌زمان بهای تمام شده‌ی کالا و خدمت را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این نرم‌افزار به سادگی اطلاعات موردنیاز را از  سایر نرم‌افزارهای راهکاران فراخوانی کرده و نتایج محاسبات آن در فرم‌های نرم‌افزار در دسترس است. بنابراین برای مشاهده نتایج، نیازی به گزارش‌گیری وجود ندارد.

فرید فولادی، مدیر واحد مدیریت محصول و بازاریابی همکاران سیستم

به گفته وی در نسخه تحت وب نرم‌افزار بهای تمام شده، قابلیت تسهیم هزینه و محاسبه بهای تمام‌شده به تفکیک شعبه نیز وجود دارد.    

نرم‌افزار بهای تمام‌شده، نرم‌افزاری استراتژیک برای سازمان‌ها و مؤسسات تولیدی محسوب می‌شود که می‌تواند اطلاعات به‌موقع، دقیق و مناسب فعالیت‌های تولیدی سازمان را ارائه داده و فرایند مدیریت را از طریق ارزیابی عینی اطلاعات به‌دست آمده، بهینه می‌کند. همکاران سیستم، پیش از این نیز در نسل دوم محصولات خود، نرم‌افزار بهای تمام شده ویندوزی را به بازار عرضه کرده بود.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید