زوم‌اَپ: مدیریت فایل ها در اپلیکیشن یونیورسال Your Files در ویندوزفون

زوم‌اَپ: مدیریت فایل ها در اپلیکیشن یونیورسال Your Files در ویندوزفون

Your Files یکی از بهترین فایل منیجرهای موجود برای ویندوزفون به شمار می‌رود که به صورت یونیورسال در پلتفرم‌های مختلف ویندوز قابل اجرا است. با زوم‌اپ همراه باشید.

تا همین چندی پیش کاربران ویندوزفون با انتخاب‌های زیادی در زمینه‌ی فایل منیجر مواجه نبودند و همیشه نبود یک فایل منیجر قوی برای آن‌ها محدودیت‌هایی به وجود می‌آورد. اما در سال اخیر توسعه دهندگان ویندوزفون دست به کار شده و فایل منیجرهای فوق العاده‌ای را برای این پلتفرم منتشر کردند که به لطف آن‌ها، هم اکنون کاربران ویندوزفون از گزینه‌های بسیاری در این زمینه برخوردار هستند. Your Files یکی از این فایل منیجرها است که به لطف یونیورسال بودن آن، و همچنین رابط کاربری فوق العاده‌اش توانسته یکی از برترین گزینه‌های موجود باشد و توجه بسیاری از کاربران را جلب کند. 

Your Files برای طراحی، به ویژه در نسخه‌ی قابل نصب در ویندوز ۱۰، از رابط کاربری فایل منیجر ویندوز الهام گرفته است و طراحی پوشه‌ها و پنجره‌ها در آن شباهت بسیاری به طراحی فایل منیجر اصلی ویندوز دارد. البته نسخه‌ی مربوط به ویندوزفون ۸.۱ از طراحی اصلی این برنامه متفاوت است که می‌توانید در تصویر زیر آن را مشاهده کنید. 

مدیریت کامل فایل‌های فشرده، امکان اجرای فایل‌های ویدئویی نظیر Mkv توسط پلیر داخلی، امکان تقسیم صفحه به دو پنل جداگانه برای مدیریت ساده تر در صفحه نمایش‌های بزرگ و امکان اتصال به فضاهای ابری مانند Dropbox, OneDrive و Google Drive از دیگر ویژگی‌های این برنامه‌ به حساب می‌آیند. این برنامه به صورت درون پرداخت منتشر شده است که برای استفاده از تمام امکانات آن، باید آن را خریداری کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده