زوم‌اپ: حذف کش و فایل های اضافه واتس اپ با Cleaner for WhatsApp

سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸
مطالعه 2 دقیقه
Cleaner for WhatsApp اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های کش و اضافه‌ی واتس اپ را از گوشی خود حذف کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

تلگرام و واتس اپ در حال حاضر دو اپلیکیشن فوق اعلاده محبوب و تا حدودی هم سبک هم در زمینه‌ی پیام رسانی آنلاین هستند که به تازگی تعداد کاربران واتس اپ از مرز یک میلیارد نفر نیز عبور کرده است. همانطور که احتمالا اطلاع دارید این برنامه‌های پیام رسان، با دریافت عکس و فایل‌های ویدئویی، اقدام به ذخیره سازی آن‌ها در بخش کش می‌کنند که بعد از مدتی، علاوه بر اشغال شدن فضای قابل توجهی از کارت حافظه‌ی شما، باعث کند شدن کارکرد برنامه نیز خواهند شد. تلگرام با آگاهی از این موضوع بخشی را مختص به پاک سازی فایل‌های کش به تنظیمات برنامه‌ی خود اضافه کرد اما واتس اپ، حداقل تا به امروز راه حل قابل اتکایی در این زمینه ارائه نداده است. از همین رو توسعه دهندگان دست به کار شده‌اند و با ساخت اپلیکیشنی با نام Cleaner for WhatsApp، به شما در حذف فایل‌های کش و غیرضروری این برنامه کمک می‌کنند.

اولین موضوعی که در اجرای این برنامه به چشم می‌آید، رابط کاربری ساده اما جذاب آن است که به نوعی می‌توان آن را الهام گرفته از رابط کاربری ویندوزفون دانست. موارد مختلف از جمله تصاویر، ویدئوها، فایل‌های صوتی، تصاویر پروفایل و ... به صورت تفکیک شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت که هر کدام صاحب یک کاشی رنگی بوده که میزان حجم اشغالی آن‌ها را نمایش می‌دهد. با لمس این کاشی‌ها، می‌توانید موارد مربوط به هر دسته بندی را مشاهده کنید. برای مثال با لمس کاشی Images، می‌توانید تمامی تصاویری که در بخش کش واتس اپ قرار دارند را به صورت یک جا مشاهده کنید. همین ویژگی باعث شده است تا این برنامه علاوه بر یک حذف کننده‌ی کش، بتواند استفاده‌های مفید دیگری نیز برایتان داشته باشد که برای مثال می‌توان به مشاهده‌ی تصاویر پروفایل کاربران به صورت یک جا اشاره کرد. برای حذف کش نیز کافی است تا دکمه‌ی آبی رنگی که با آیکون سطل زباله نمایش داده شده را لمس کنید تا در کسری از ثانیه، فایل‌های کش از گوشی شما حذف شوند. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات