زوم‌اپ: ارسال زمانبندی شده پیامک ها با SMS Scheduler

چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
SMS Scheduler اپلیکیشنی برای برقراری تماس، یا ارسال پیامک در تاریخی دلخواه است که برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است. با زوم‌اپ همراه باشید.

دلایل بسیاری وجود دارد که می‌تواند ارسال یک پیامک در زمانی خاص را به یک امر ضروری و مهم بدل کند. احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که تبریک گفتن تولد دوستان خود را فراموش کرده باشید. برای این مشکل شاید بهترین راه حلی که به ذهنتان برسد استفاده از اپلیکیشن‌های Reminder باشد که با مشخص کردن تاریخ تولد دوستان خود یا موارد دیگری که ممکن است برایتان پیش بیاید، آن موضوع را به خود یادآوری کنید. SMS Scheduler اما راه حل ساده‌تری را برای شما در نظر گرفته است. این اپلیکیشن می‌تواند به جای یادآوری کردن موضوعات، مستقیما پیامک‌های شما را در تاریخ مشخص شده ارسال کند.

برای مثال می‌توانید همین حالا تولد تمامی دوستان خود را به همراه متن تبریک و شماره تلفن آن‌ها در این برنامه ثبت کنید تا با خیالی آسوده از فراموش نشدن تبریک گفتن به آنها، روزهای خود را سپری کنید. عملکرد برنامه نیز به این صورت است که با رسیدن به روز و ساعت تعیین شده، بدون آنکه حتی خودتان به یاد داشته باشید، پیام‌های شما برای شماره‌های مشخص شده ارسال خواهد شد. نکته‌ی جالب این اپلیکیشن که آن را نسبت به همتایان خود متمایز کرده است، پشتیبانی از تماس در آینده در نسخه‌ی پولی آن است به این معنا که علاوه بر تنظیم کردن یک پیامک، می‌توانید برقراری یک تماس را نیز در برنامه ثبت کنید تا به محض رسیدن به تاریخ مشخص شده، با شماره‌ی تعیین شده تماس گرفته شود. البته بدیهی است که برای این امر اپلیکیشن SMS Scheduler باید در گوشی شما نصب بماند و در صورتی که آن را حذف کنید، پیامک‌ها و تماس‌های زمان بندی شده‌ی شما نیز از بین خواهند رفت. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

 

مطالب مشابه

نظرات