زوم‌اپ: یادگیری زبان انگلیسی هرگز به این آسانی نبوده است

سه‌شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸
مطالعه 2 دقیقه
Learn English 6000 Words نام اپلیکیشنی قدرتمند است که کمک شایانی را به افرادی که مایل به یادگیری لغات انگلیسی هستند می‌نماید. با این اپلیکیشن می‌توانید دایره لغات خود را گسترش داده و گرامر و قواعد زبان انگلیسی را به راحتی و در محیطی مناسب فرا بگیرید.
تبلیغات

یادگیری هر زبان خارجی به دو بخش یادگیری گرامر و لغات موجود در آن زبان تقسیم می‌گردد. برخلاف تصور بسیاری از افراد که بر این باور هستند که یادگیری یک زبان خارجی علی الخصوص انگلیسی، صرفا در یادگیری گرامر خلاصه می‌شود، باید توجه داشت که هرچقدر که دامنه‌ی لغاتی که از آن زبان فرا می‌گیریم بیشتر و وسیع‌تر باشد، در انجام مکالمه و نگارش و فهم موضوعات بهتر عمل خواهیم کرد.

com.funeasylearn.english0

Learn English 6000 Words اپلیکیشنی است که با روشی کاملا هوشمندانه سعی در آموزش افزون بر 6000 لغت پر کاربرد انگلیسی دارد.

اولین موضوعی که در این اپلیکیشن توجه مرا به خود جلب کرد این است که می‌توان محیط نرم‌افزار و آموزش‌های ارائه شده را به طور کامل به فارسی و اکثر زبان‌های زنده دنیا تغییر داد. این موضوع باعث می‌شود تا کاربرانی که تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارند بتوانند به راحتی با آن تعامل کرده و پروسه‌ی یادگیری را تسریع نمایند.

پس از آنکه برای اولین بار وارد محیط اپلیکیشن شوید، از شما خواسته می‌شود تا زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید که در اینجا می‌بایست فارسی را انتخاب کنید.

سپس وارد مرحله‌ی مقدماتی خواهید شد. در این مرحله دسته‌بندی‌های مختلفی مانند خانواده، ورزش، کار و غیره وجود دارند که شرایط خاصی را برای کاربر به وجود می‌آورند تا لغات مرتبط با آن شرایط را فراگیرند.

com.funeasylearn.english1

در تمامی مراحل آموزشی مهارت‌های نوشتن و شنیدن کاربر مورد آزمایش قرار می‌گیرند. روش و نوع آموزش لغات در این اپلیکیشن به گونه‌ای است که کاربر می‌تواند ظرف مدت زمان کوتاهی دامنه‌ی لغات انگلیسی خود را به طور محسوسی افزایش دهد.

پس از کسب 1000 امتیاز وارد مرحله‌ی متوسط و بعد از آن پیشرفته خواهید شد.

نکته جالب در مورد Learn 6000 Words این است که علاوه بر انگلیسی، می‌توانید زبان‌های لهستانی، اسپانیایی، روسی، فرانسوی و آلمانی را نیز یاد بگیرید. البته در این مقاله صرفا به معرفی نسخه‌ی آموزش زبان انگلیسی این اپلیکیشن پرداختیم. چنانچه مایل به یادگیری زبان‌های فوق هستید با یک جستجوی ساده می‌توانید نسخه‌ی مورد نظر خود را دانلود نمایید.

این اپلیکیشن رایگان بوده و برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات