زوم‌اپ: WebStorage؛ فضای ذخیره‌سازی ابری و رایگان ایسوس

چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی ایسوس همواره به عنوان یکی از برترین تولید‌کنندگان محصولات پیشرفته‌ی الکترونیکی شناخته می‌شود. اما تولید سخت‌افزار تنها کاری نیست که این کمپانی به انجامش مشغول است. اکنون ایسوس را می‌توان به عنوان یکی از پیشگامان ارائه‌ی خدمات فضای ابری معرفی کرد. در زوم‌اپ امروز قصد داریم اپلیکیشن WebStorage این کمپانی که در اصل رابط بین کاربر و سرورهای ذخیره‌سازی ایسوس است را بررسی نماییم.
تبلیغات

WebStorage نام سرویسی است که توسط کمپانی تایوانی ایسوس راه اندازی شده و هدف از راه‌اندازی آن ارائه‌ی فضای ذخیره سازی ابری است. چنانچه اقدام به استفاده از این سرویس نمایید، 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان به شما اختصاص داده می‌شود. ایسوس ادعا می‌کند که این سرویس، یکی از امن‌ترین سرویس‌های ذخیره‌سازی دنیا است. ایسوس در بخش حریم خصوصی این سرویس ذکر کرده که تمامی اطلاعات کاربران در این سرویس متعلق به خود کاربر بوده و هیچ شخص یا سازمان دیگری به غیر از ایسوس، توانایی دسترسی به آنها را ندارد. مضاف بر این، ایسوس ذکر کرده که از این اطلاعات در راستای بازاریابی و اعمال سیاست‌های مرتبط با فروش محصولات خود استفاده می‌کند.

asuswebstorage

یکی از ویژگی‌های اساسی WebStorage این است که ایسوس دسترسی به این پلتفرم را علاوه بر اینکه از طریق مرورگر میسر کرده، بلکه با تولید اپلیکیشن‌های مختلف برای سیستم‌های عامل ویندوز، OS X، لینوکس، اندروید، iOS و ویندوزفون از این طریق نیز امکان تعامل با این سرویس را فراهم کرده.

استفاده از این سرویس نیز هیچگونه محدودیتی نداشته و کاربر می‌تواند هر نوع اطلاعات اعم از متن، تصویر، ویدیو، صوت و انواع و اقسام فایل‌ها را بر روی حساب‌کاربری ابری خود آپلود کرده و درتمامی اوقات امکان دسترسی به آنها فراهم است.

شاید بتوان این اقدام ایسوس را تحسین برانگیز دانست؛ چرا که استفاده از WebStorage تنها به کاربران این کمپانی محدود نشده و کاربران تمامی پلتفرم‌ها می‌توانند از آن به صورت رایگان استفاده نمایند.

آدرس وب‌سایت اصلی | دانلود اپلیکیشن ویندوز | دانلود اپلیکیشن OS X | دانلود اپلیکیشن لینوکس

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات