پشتیبانی کامل از زبان فارسی و امکان نوشتن راست به چپ به جیمیل تحت اندروید اضافه می‌شود

سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
مطالعه 2 دقیقه
گوگل در نسخه جدید از اپلیکیشن Gmail تحت اندروید، پشتیبانی کامل از زبان فارسی را اضافه کرده است و حالا نه تنها می‌توان متن نامه‌ها را بصورت راست به چپ نوشت بلکه نمایش نامه‌ها نیز از راست به چپ میسر شده است.
تبلیغات

گوگل در بروز رسانی نسخه جدید جیمیل تحت اندروید توجه ویژه‌ای به زبان‌های فارسی و عربی داشته و پشتیبانی کامل از RTL (راست به چپ) را به اپلیکیشن خود اضافه نموده است.

علاوه بر پشتیبانی از زبان‌های راست به چپ، این نسخه جدید از Gmail برای Android چندین ویژگی ساده دیگر را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. نخست اینکه به‌جای دانلود پیوست‌ها در دستگاه که فضای ارزشمند شما را اشغال می‌کند، اکنون می‌توانید پیوست‌ها را مستقیماً در Google Drive ذخیره کنید تا به آسانی از هر تلفن هوشمند، رایانه لوحی یا رایانه رومیزی قابل دسترسی باشند.

new gmail persian

دوم، اگر بخواهید بدانید که چرا پیامی به قسمت «هرزنامه» منتقل می‌شود، اکنون می‌توانید در بالای همان پیام، توضیحی را مشاهده کنید.و در آخر اینکه دسترسی به منوهای مورد نیاز در برنامه آسان‌تر شده است. کافی است با انگشت از لبه سمت راست هر نمایی بکشید تا به سرعت به حساب‌ها، برچسب‌ها، تنظیمات و قسمت راهنما دسترسی داشته باشید.

این ویژگی‌ها تا چند روز آینده ارائه می‌شوند و اگر شما قبلاً از Gmail در دستگاه‌های Android استفاده نکرده‌اید، جدیدترین نسخه را از  Play Store یا بازار دانلود کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات