زوم‌اپ: Dots، یک بازی ساده که هرگز کنارش نخواهید گذاشت

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Dots نام یک بازی ساده است که با طراحی زیبا و استفاده از رنگ‌های زنده و جذاب، در عین حال که ویژگی‌های گرافیکی و مراحل سخت و پیچیده‌ای ندارد، اما به شدت اعتیاد آور است. در زوم‌اپ امروز قصد داریم شما را با این بازی زیبا آشنا کنیم.
تبلیغات

موضوع بازی بسیار ساده و اغواء کننده می‌نماید. باید ظرف مدت 60 ثانیه هر چقدر که می‌توانید امتیاز کسب کنید، اما چگونه؟ کافی است نقطه‌هایی با رنگ‌های یکسان را که در مجاورت یکدیگر قرار دارند به صورت افقی یا عمودی به هم متصل نموده و امتیاز خود را افزایش دهید.

رتبه‌ی شما بر اساس میزان امتیازی که در مدت 60 ثانیه کسب کرده‌اید محاسبه خواهد شد.

بازی از نقطه نظر کلی و در نگاه اولیه انسان را به یاد بازی Bejeweled می‌اندازد، اما وقتی که زمان بیشتری را با آن سپری کنید متوجه طراحی مینیمالیستی و زیبای آن خواهید شد. استفاده از انیمیشن‌های طبیعی در سقوط نقطه‌ها باعث می‌شود حس خوبی به آن پیدا کنید. همچنین برای تمامی حرکات صدای مخصوص وجود دارد که به هیچ عنوان آزاردهنده نیست.

عمده‌ترین راه برای دست یافتن به امتیازات زیاد که در بازی هیچ گونه اشاره‌‌ای به آن نشده این است که بتوانید چهارضلعی‌های بزرگتری از نقاط را با اتصالشان به یکدیگر تشکیل دهید. با این کار تمامی نقاط هم‌رنگ با چهار ضلعی نیز از بین خواهند رفت و به امتیاز شما افزوده می‌شود.

با افزایش امتیازات می‌توانید از آن‌ها برای خرید موارد کمکی استفاده کنید.

اگر دوست دارید یک بازی خوب و سرگرم کننده را تجربه کنید، Dots را از دست ندهید. این بازی برای سیستم‌های عامل اندروید، iOS و ویندوزفون عرضه شده است:

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات