معرفي 3 برنامه رايگان كاربردي و لينك دانلود

معرفي 3 برنامه رايگان كاربردي و لينك دانلود

کلمه "رایگان" مانند آهنگ دلنشینی است که هر کاربری را خوشحال می کند. خصوصا زمانی که در کنار برنامه های پر کاربرد درج می شود، بسیار خوشحال کننده است. در این مقاله به معرفی برنامه های مفیدی میپردازیم که رایگان نیز هستند.

محیط Nitro PDF Reader

qs

شاید بسیاری از شما نام این نرم افزار را شنیده باشید، ولی هیچ گاه سعی نکرده باشید از این نرم افزار قدرتمند استفاده کنید. Nitro PDF Reader یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های رایگان برای خواندن و ساختن فایل های با فرمت PDF است. این نرم افزار بسیاری از عملیات هایی را که در نرم افزار های غیر رایگان وجود ندارد، انجام می دهد.این نرم افزار به عنوان یک PDF Reader  ،بسیار سریع عمل می کند. به طور مثال این نرم افزار، یک فایل 174 صفحه ای سنگین با گرافیک بالا را به راحتی باز کرد.این نرم افزار به شما اجازه می دهد روی صفحات زوم کنید، آنها را بچرخانید  و بسیاری از عملیاتی که از یک PDF Reader توقع دارید انجام دهید. برای دانلود این برنامه می توانید اینجا کلیک کنید.

محیط  FastStone Photo Resizer

faststone-image-viewer-300

اگر شما قصد اعمال تغییر یک باره دسته ای از عکس ها را دارید، FastStone Photo Resizer برای شما بسیار مفید خواهد بود. این نرم افزار مشابه FastStone Image Viewer  عمل می کند. این نرم افزار بر خلاف نامی که دارد، تک منظوره نیست و کار های زیادی به جز تغییر سایز عکس ها انجام می دهد. دسته ای از عکس ها را وارد این برنامه کنید و تغییرات زیادی روی همه آنها اعمال کنید. شما می توانید به یکباره آنها را تغییر نام دهید، بچرخانید، به فرمت های دیگر تبدیل کنید، همه را سیاه و سفید کنید،به آنها متن اضافه کنید و یا لوگوی خود را به صورت کمرنگ به عکس ها اضافه کنید، دور عکس ها حاشیه بیندازید، رنگ ها را تغییر دهید و مطمئنا آنها را تغییر سایز دهید. FastStone Photo Resizer یک برنامه بسیار کاربردی برای افرادی است که قصد دارند با دسته ای از عکس ها به صورت یکسان رفتار کنند. برای مشاهده و دانلود این برنامه می توانید به این لینک مراجعه فرمایید.

محیط SoupToys Toybox

196847-souptoys_01_350

اگر سرگرم این برنامه شوید ممکن است بدون اینکه متوجه شوید، همه وقت شما را بگیرد. SoupToys Toybox یک جعبه پر از توپ های مختلف بسکتبال، تنیس، توپ های لاستیکی کوچک، و یک اسکیت و یک حلقه بسکتبال در صفحه دسکتاپ شما قرار می دهد. این اجسام ماهیت کارتونی و فیزیکی دارند و بازی کردن با آنها شما را کاملا گیج خواهد کرد. اسکیت هم بسیار سرگرم کننده است. خصوصا وقتی که توپی به او پرتاپ می کنید. این بازی سرگرم کننده در لینک موجود است.

منبع :‌PC World Magazine Software Secrets | 2010

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید