تیک‌تاک از تشکیل «شورای جوانان» خبر داد؛ تیمی از افراد ۱۵ تا ۱۸ ساله

سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰
مطالعه 1 دقیقه
گوشی هوشمند درحال اجرای تیک تاک / TikTok در دست راست یک فرد
تیک‌تاک با هدف بهبود سیستم‌های ایمنی خود و رفع نگرانی والدین، شورای جوانان را تشکیل داد.
تبلیغات

تیک‌تاک با ایجاد شورای جوانان در تلاش است به پلتفرم سالم‌تری تبدیل شود. این شورا دیدگاه کاربران جوان را درمورد مسائل و نگرانی‌های کلیدی به‌طور مستقیم با مدیریت این پلتفرم به‌اشتراک می‌گذارد.

تیک‌تاک به‌دلیل خطراتی که برای جوانان ایجاد می‌کند و محتوایی که به آن‌ها نمایش می‌دهد، در چندین کشور مورد بررسی‌های نظارتی قرار گرفته است. تیک‌تاک می‌خواهد اطمینان حاصل کند که هنگام اتخاذ تصمیماتش، صحبت‌های جوانان را مدنظر قرار دهد.

تیک‌تاک توضیح می‌دهد: «شورای جوانان از ۱۵ نوجوان با سن بین ۱۵ تا ۱۸ سال تشکیل شده است که نماینده‌ی طیفی از جوامع و کشورها ازجمله ایالات‌ متحده، بریتانیا، برزیل، اندونزی، ایرلند، کنیا، مکزیک و مراکش هستند. اولویت‌های شورای جوانان برای سال ۲۰۲۴ شامل تمرکز بر رفاه نوجوانان است تا تضمین شود که تیک‌تاک همچنان فضایی امن و دردسترس برای این دسته از کاربران خواهد بود.»

شورای جوانان تیک‌تاک، در حالت ایدئال، بازخورد و بینش بیشتری ارائه می‌دهد که می‌تواند به بهبود تصمیمات مرتبط با بخش محصول و محتوای این شبکه‌ی اجتماعی کمک کند.

تیک‌تاک همچنین با همکاری YouGov تحقیقات جدیدی انجام داده است که شامل دیدگاه بیش‌از ۱۲ هزار جوان از سرتاسر جهان می‌شود و داده‌های بیشتری درمورد روش تعامل با آن‌ها و رفع نگرانی‌های کنونی ارائه می‌دهد.

شورای جوانان تیک‌تاک همچنین می‌تواند با ایجاد زمینه‌های بیشتر برای کمک به والدین و نوجوانان برای رسیدگی به حوزه‌های آسیب احتمالی، با روشی سازنده‌تر با عوامل مخرب و مضر مقابله کند.

تیک‌تاک در پاسخ به اولین جلسه‌ی شورای جوانان خود، درحال برنامه‌ریزی ابتکارات آموزشی جدید است که بر نشر اطلاعات نادرست، محتوای تولیدشده با هوش مصنوعی و چند مورد دیگر تمرکز دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات