ایکس در مسیر تبدیل‌شدن به سوپراپ؛ سرویس مالی به پلتفرم ایلان ماسک می‌آید

سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۹
مطالعه 1 دقیقه
ایکس / X روی نمایشگر موبایل
شبکه‌ی اجتماعی ایکس اعلام کرد که سرویس پرداخت‌ همتا‌به‌همتا را امسال راه‌اندازی می‌کند.
تبلیغات

شبکه‌ی اجتماعی ایکس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که امسال پرداخت‌های همتا‌به‌همتا را راه‌اندازی خواهد کرد. ایکس، پلتفرم تحت مالکیت ایلان ماسک، گفت که این پرداخت‌ها «فایده‌ها و فرصت‌های کاربری بیشتری را برای تجارت» آشکار می‌کنند؛ زیرا این پلتفرم برای «انقلابی‌کردن سال ۲۰۲۴» در حال کار است.

معرفی تجارت همتا‌به‌همتا در X نمایانگر جدیدترین تغییر گسترده در این پلتفرم از زمان فروش به ایلان ماسک است. ماسک که به‌عنوان مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس نیز شناخته می‌شود، برای تبدیل ایکس به «برنامه‌ی همه‌کاره» یا «سوپراپلیکیشن» تلاش می‌کند. منظور از سوپراپلیکیشن اپلیکیشنی است که انواع خدمات را یک‌جا ارائه می‌دهد.

ماسک در پستی در ماه جولای (تیر و مرداد) گفت که ایکس قصد دارد قابلیت «ارتباطات جامع و توانایی مدیریت کل دنیای مالی شما» را به پلتفرم اضافه کند. ماه‌ها قبل، ایکس ویژگی‌ای را با مشارکت eToro، یکی از شرکت‌های تجارت اجتماعی، معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به ارزهای دیجیتال و سهام و سایر انواع دارایی‌های مالی دسترسی داشته باشند.

ایکس محتوا و قابلیت‌های اصیل بیشتری را نیز معرفی خواهد کرد و به سرمایه‌گذاری روی سازندگان و مشارکت محتوا و تقویت تبلیغات در سال جاری ادامه خواهد داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات