قابلیت Flipside اینستاگرام در راه است؛ یک اکانت با دو عکس و اسم متفاوت بسازید

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
صفحه اینستاگرام Instagram زومیت روی گوشی
به‌زودی می‌توانید بدون‌ نیاز به ساخت دو اکانت مجزا در اینستاگرام، از دو پروفایل کاملاً متفاوت روی یک حساب این پلتفرم استفاده کنید.
تبلیغات

اینستاگرام در حال کار روی ویژگی جدید به‌نام Flipside است که قبلاً با نام Your Space شناخته می‌شد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد پروفایل جداگانه‌ای ایجاد کنند که فقط افراد منتخب می‌توانند آن را ببینید. هر چیزی که در Flipside به‌اشتراک بگذارید، همچنان باید طبق قوانین اینستاگرام باشد.

الساندرو پالوزی با انتشار پستی در ایکس (توییتر سابق) ادعا می‌کند اینستاگرام به‌زودی قابلیت جدیدی ارائه خواهد داد که به کاربران اجازه می‌دهد پروفایل Flipside را جدا از نمایه‌ی عمومی خود سفارشی‌سازی کنند. این یعنی می‌توان بدون نیاز به ساخت حساب کاربری جدید، از نام، تصویر و بیوگرافی متفاوت استفاده کرد.

Flipside برای کاربرانی که قصد دارند محتوای شخصی بیشتری با گروه‌های کاربری خاصی از دوستان خود به‌اشتراک بگذارند بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. علاوه‌براین می‌توان از ویژگی مذکور برای ساخت پروفایل‌های مختلف به‌منظور فعالیت به‌عنوان کسب‌وکار و ارتباط با دوستان و نزدیکان استفاده کرد.

قابلیت Flipside اینستاگرام

Flipside فعلاً درحال توسعه است و هیچ صحبتی درمورد زمان انتشارش وجود ندارد. به‌هرحال این ویژگی، اقدام بزرگی برای اینستاگرام محسوب می‌شود و می‌تواند به‌طور قابل‌ توجهی روی پلتفرم مذکور تأثیر بگذارد.

اینستاگرام تاکنون ویژگی Flipside را به‌طور رسمی تأیید نکرده است اما به‌احتمال زیاد این قابلیت به‌زودی دردسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات