اعتراف غیرمنتظره ایلان ماسک: شاید ایکس شکست بخورد

سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
ایلان ماسک نگران Elon Musk در حال درست کردن کراوات
ایلان ماسک می‌گوید که ممکن است ایکس شکست بخورد، اما او و اعضای تیمش به بهبود این شبکه‌ی اجتماعی ادامه خواهند داد.
تبلیغات

ایلان ماسک، مالک ایکس (توییتر سابق)، اعتراف کرده که این شبکه‌ی اجتماعی ممکن است شکست بخورد و به خاطره‌ها سپرده شود.

ماسک در پستی جدید می‌گوید در حال حاضر هیچ شبکه‌ی اجتماعی بی‌نقصی وجود ندارد، اما ایکس می‌خواهد در مسیر عالی‌شدن قدم بردارد: «همانطور که بسیاری از مردم پیش‌بینی کرده‌اند، ممکن است شکست بخوریم؛ اما همه‌ی سعی‌مان را می‌کنیم که حداقل یک شبکه‌ی اجتماعی عالی وجود داشته باشد.»

احتمال شکست ایکس در حالی از زبان ایلان ماسک مطرح می‌شود که این شبکه‌ی اجتماعی در روزهای اخیر با باگی عجیب مواجه شده بود. به‌موجب این باگ، برخی از تصاویر و لینک‌های پست‌شده قبل از دسامبر ۲۰۱۴ (آذر و دی ۱۳۹۳) حذف شدند. این مشکل که ظاهراً به ابزار کوتاه‌کننده‌ی لینک ارتباط داشت، رفع شده است.

باگ جدید ایکس بسیار خبرساز شد، چون در بین تصاویر حذف‌شده، نمونه‌هایی بسیار معروف دیده می‌شد؛ ازجمله تصویر سلفی الن دی‌جنرس در مراسم اسکار که بازنشرشده‌ترین تصویر ایکس بود.

این نخستین باری نیست که ایلان ماسک به احتمال شکست ایکس اشاره می‌کند. او زمان کوتاهی پس از تصاحب ایکس، گفته بود که اگر تعدیل نیرو انجام ندهد این شبکه‌ی اجتماعی ورشکسته می‌شود.

ایلان ماسک از زمان تصاحب ایکس، این شبکه‌ی اجتماعی را به‌شدت متحول کرده است. او پس از تعدیل نیرو، تغییراتی اساسی در فید اصلی اعمال کرد و پس از اصلاح بخش‌های دیگر، در نهایت لوگو و نام را نیز تغییر داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات