ایلان ماسک هزینه تیک آبی حساب توییتر برخی افراد مشهور را خودش می‌پردازد

جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
تیک آبی توییتر / Twitter طرح گرافیکی
توییتر اعلام کرد تیک آبی افرادی که هزینه‌ی ۸ دلاری سرویس Blue را پرداخت نکنند برداشته خواهد شد اما این قانون درمورد همه‌ی کاربران اعمال نشده است.
تبلیغات

ایلان ماسک پس‌از خرید توییتر تصمیمات جنجالی زیادی اتخاذ کرده است که یکی از آن‌ها به سرویس Blue این شبکه‌ی اجتماعی ارتباط دارد. توییتر مدتی قبل اعلام کرد تیک آبی حساب افرادی که هزینه‌ی ۸ دلاری سرویس Blue را پرداخت نکنند، برداشته خواهد شد و مدتی بعد شاهد اعمال این تغییر بودیم. البته به‌نظر می‌رسد تیک آبی حساب کاربری برخی افراد سرشناس در پلتفرم اجتماعی مذکور با وجود عدم پرداخت هزینه‌ی ۸ دلاری، همچنان حذف نشده است و ایلان ماسک هزینه‌ی تیک آبی این افراد را خودش پرداخت می‌کند.

به‌نوشته‌ی Mashable، میلیارد معروف با انتشار پستی در حساب توییتر خود تأیید کرد هزینه‌ی تیک آبی ویلیام شاتنر، لبرون جیمز و استفن کینگ را خودش پرداخت می‌کند و بررسی‌ها نشان می‌دهد حساب این سه شخص همچنان تیک آبی دارد.

تیک آبی توییتر

ماسک درمورد اینکه چرا تصمیم گرفته است هزینه‌ی تیک آبی برخی افراد مشهور را پرداخت کند، توضیح اضافه‌ای نداده است و علاوه‌براین نمی‌دانیم آیا این‌کار را برای افراد دیگر نیز انجام خواهد داد یا خیر.

استفن کینگ اخیراً اعلام کرد با وجود اینکه در سرویس Blue عضو نشده است و هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند اما اطلاعات حساب کاربری وی نشان می‌دهد اشتراک سرویس مذکور را دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات