غرفه گرین در نمایشگاه الکامپ 2013

سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۷
مطالعه 8 دقیقه
شرکت پردیس صنعت سیاره سبز یکی از غرفه‌های بسیار خوب نمایشگاه الکامپ امسال را به خود اختصاص داده بود. این شرکت که به دلیل عرضه لوازم جانبی کامپیوتر مخصوصا کیس و پاور با نام برند Green معروف است، در الکامپ امسال حضور پر رنگی داشت. در ادامه گزارش تصویری زومیت از غرفه گرین در نوزدهمین نمایشگاه الکامپ را مشاهده خواهید کرد.

همانطور که پیش‌تر نیز در زومیت خواندید، گرین اخیرا وارد بازار تبلت شد و چند تبلت اندرویدی و یک تبلت ویندوزی را روانه بازار کشور کرد. تبلت‌های این شرکت با نام برند iGreen شناخته می‌شود. گرین برای جلب توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه، اقدامات جالبی کرده بود که یکی از آن‌ها ساخت یک ماکت بزرگ از تبلت‌ این شرکت و قرار دادن یک تلویزیون بزرگ 46 یا شاید هم 52 اینچ به جای صفحه نمایش آن بود:

 گرین در الکامپ از نمونه اولیه دو محصول جدید خود که قرار است به زودی وارد بازار کشور کند، رونمایی کرد. در تصویر پایین تبلت 7.85 اینچی جدید گرین را مشاهده می‌کنید که از صفحه نمایش 1080p بهره می‌برد. این تبلت فوق العاده باریک، سبک و خوش ساخت به نظر می‌رسد. گرین قصد دارد به زودی این تبلت را روانه بازار کشور کند، اما هنوز قیمت آن مشخص نیست.

تبلت جدید ویندوزی گرین با صفحه کلید جدا شدنی:

تبلت دیگری که نمونه اولیه آن در الکامپ امسال به نمایش درآمد، یک تبلت 9 اینچی با صفحه نمایش 1080p بود. این تبلت به یک پردازنده 4 هسته‌ای ساخت مدیاتک نیز مجهز شده بود:

این تبلت نیز مجهز به بدنه باریک و شکل و شمایل جذابی است:

بخشی از غرفه گرین به خوره‌های بازی و علاقمندان اورکلاینگ اختصاص داده شده بود. برخی از اورکلاکرها در تلاش برای ثبت رکورد تازه در افزایش فرکانس پردازنده بودند:

یک ابر کامپیوتر مخصوص بازی که تصویر بازی را بر روی سه تلویزیون به هم چسبیده بزرگ نمایش می‌داد:

این همان کامپیوتری است که بازی بالا توسط آن اجرا می‌شد:

گرین وارد بازار ماوس و کی‌برد نیز شده است و قصد دارد با فراسو، میوا و دیگر شرکت‌های فعال در این حوزه رقابت کند.

کولرهای حرفه‌ای ترمال‌رایت که با گارانتی گرین در بازار کشور عرضه می‌شوند. این کولرهای برای کاربران حرفه‌ای و علاقمندان به اورکلاکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند:

کیس‌های نیمه آماده گرین مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال کامپیوتر سبک و ارزان هستند. در مادربورد این کامپیوترها، CPU بصورت Onboard ارائه می‌شود.

کیس مینی-ایکس گرین برای استفاده در مصارف خاص مانند ساخت یک مدیا-پلیر قدرتمند خانگی:

ماوس‌های جدید گرین به همراه پاورهای مخصوص کیس‌های سرور:

 کیس جدید گرین که احتمالا به زودی روانه بازار خواهد شد:

غرفه گرین در نزدیکی غرفه مادیران و رایتل واقع شده بود:

 گرین چند مدل اسپیکر پورتابل را نیز به نمایشگاه آورده بود:

هدفون‌های جدید گرین:

گرین برای جلب توجه بازدیدکنندگان الکامپ یک تئاتر کوچک را پشت ویترین ترتیب داده بود:

نظر شما در مورد غرفه گرین چیست؟ آن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

مطالب مشابه

نظرات