نگاهی به تازه‌های همراه اول در نمایشگاه الکامپ 98

نگاهی به تازه‌های همراه اول در نمایشگاه الکامپ 98

همراه اول در نمایشگاه الکامپ امسال، سه غرفه را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها به نمایش‌ تازه‌های این اپراتور اختصاص دارد.

اپراتورها به‌واسطه‌ی ماهیت خدماتی که ارائه می‌دهند، همواره در نمایشگاه الکامپ با استقبال پرشور کاربران و بازدیدکنندگان مواجه می‌شوند. بدین ترتیب همراه اول که براساس گزارش سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، بزرگ‌ترین اپراتور موبایل کشور به‌حساب می‌آید، طی سال‌های گذشته حضور گسترده‌ای در نمایشگاه الکامپ داشته است و دوره‌ی بیست‌وپنجم نیز از این قاعده مستثنی نیست. اپراتور موبایل نخست کشور در الکامپ ۲۵ در سه غرفه‌ی بزرگ حاضر بود که یکی از آن‌ها به نمایش تازه‌ها و نوآوری‌های همراه اول اختصاص داشت.

شارژ خودکار، نام سرویس جدید همراه اول است و همان‌طور که از نامش برمی‌آید، به‌موجب آن، در زمان اتمام اعتبار سیمکارت، به‌صورت خودکار هزینه‌ی شارژ از حساب بانکی کاربر کم شده و بر اعتبار سیمکارت اضافه می‌شود؛ البته کاربر می‌تواند محدودیتی را نیز برای حداکثر مبلغ قابل ‌کسر از حسابش تعیین کند. بدین ترتیب سیمکارت کاربر تحت هیچ شرایطی بدون اعتبار باقی نخواهد ماند. همراه اول فروشگاه اینترنتی جدیدی را نیز راه‌اندازی کرده است که در آن به‌فروش سیمکارت، مودم، شارژ، بسته‌ی اینترنتی و همچنین فروش سیمکارت با شماره‌ی مناسب روز تولد می‌پردازد.

هاب نام یکی دیگر از تازه‌های همراه اول است که از ۲.۵ سال پیش راه‌اندازی شده و قرار است مرکز نوآوری همراه باشد. همراه اول با همکاری دانشگاه شهید بهشتی به‌موجب هاب سعی دارد تا در استارتاپ‌های آینده‌دار کشور سرمایه‌گذاری کند.

شما می‌توانید در ویدیوی زیر، گزارش کامل زومیت از غرفه‌ی تازه‌های همراه اول را تماشا کنید:


منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده