قرعه‌کشی جشنواره تابستانی همراه کارت انجام شد

قرعه‌کشی جشنواره تابستانی همراه کارت انجام شد

روز گذشته شرکت ارتباط فردا با برگزاری مراسم قرعه‌کشی جشنواره‌ی تابستانی همراه کارت، برندگان گوشی‌های گلکسی اس ۹ پلاس و نخستین برنده‌ی خودروی میتسوبیشی میراژ را مشخص کرد.

شرکت ارتباط فردا طی تابستان سال جاری، جشنواره‌ای را برای کاربران همراه کارت، سامانه‌ی انتقال پول با گوشی‌های هوشمند، تدارک دیده بود که به‌موجب آن افراد می‌توانستند در ازای انجام هرکدام از راهکارهای ارسال پول، درخواست پول، خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت، پرداخت قبض و نیکوکاری یا دعوت از دوستان برای استفاده از همراه‌کارت، یک امتیاز دریافت کنند و شانس برنده‌شدن یکی از ۳۲ دستگاه گوشی هوشمند گلکسی اس ۹ پلاس و دو جایزه‌ی پایانی میتسوبیشی میراژ با کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز را داشته‌ باشند.

روز گذشته ارتباط فردا با برگزاری مراسمی، در حضور مدیران این بانک و شرکت فناوری همراه پیدا، ضمن اهدای جوایز برندگان گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۹ پلاس، فرآیند قرعه‌کشی نخستین دستگاه از دو خودروی میتسوبیشی میراژ را نیز انجام داد. در این مراسم امین آقاجانی، مدیرعامل شرکت پیدا اعلام کرد که حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر در جشنواره‌ی تابستانی همراه‌کارت شرکت داشته‌اند و قرعه‌کشی انتخاب برندگان گوشی‌ها بین تمام این شرکت‌کنندگان انجام شده است.

قرعه‌کشی همراه کارت

خاطرنشان می‌کنیم که در جریان مراسم، کوروش عباسی از همراه‌کارت نیز به ارائه‌ی آمارهایی از جشنواره‌ی تابستانی پرداخت. به‌گفته‌ی عباسی، کم‌ترین امتیاز برای برنده‌شدن گوشی گلکسی اس ۹ پلاس، معادل ۸ امتیاز و بیشترین نیز برابر با ۲۰۳۳ امتیاز بوده است؛ او همچنین اعلام کرد که در جریان جشنواره‌ی تابستانی امسال، شخصی با دعوت از ۱۰۹ نفر برای استفاده از همراه‌کارت، بیشترین تعداد را از این حیث به‌ نام خود ثبت کرد. به‌گفته‌ی عباسی، مراسم قرعه‌کشی برای انتخاب دومین برنده‌ی خودروی میتسوبیشی میراژ نیز هفته‌ی نخست آذر برگزار خواهد شد.

قرعه‌کشی همراه کارت

آقاجانی با اشاره به اینکه هدف همراه کارت، فراهم‌سازی ابزاری جهت انجام تراکنش‌های بانکی برای تمام اقشار جامعه است، افزود که آن‌ها در طول توسعه‌ی همراه‌کارت، مهم‌ترین بازخوردی که از کاربران گرفته‌اند، درباره‌ی افزوده‌شدن زبان‌های محلی به اپلیکیشن همراه‌کارت بوده است. هم‌اکنون اپلیکیشن همراه‌کارت علاوه‌بر زبان فارسی، از زبان ترکی نیز پشتیبانی می‌کند و در آینده، ابتدا زبان کردی و سپس زبان ارمنی به آن افزوده خواهد شد.

قرعه‌کشی همراه کارت

مدیرعامل شرکت پیدا، ویژگی مهم‌ دیگر همراه‌کارت را امکان انجام فرآیند کارت به شبا برای افراد ناآشنا با پرداخت پایا نامید و خاطرنشان کرد با توجه به اهمیت فوق‌العاده‌ی امنیت در انجام فرآیند‌های بانکی، در نسخه‌ی جدید اپلیکیشن همراه‌کارت که از روز گذشته منتشر شده است، علاوه‌بر قابلیت‌های امنیتی گوناگونی همچون رمز عبور اولیه، پشتیبانی از حسگر اثر انگشت و سیستم تشخیص چهره، برای ارتقاء سطح امنیت، اضافه‌سازی کارت بانکی از طریق اسکن آن الزامی خواهد بود؛ ضمن اینکه در تراکنش‌های مشکوک، با صاحب کارت نیز برای حصول اطمینان، تماس گرفته خواهد شد.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده