سامسونگ و نماد اندیش آرین فتوکپی‌های چندکاره جدید را رونمایی کردند

یک‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵
مطالعه 5 دقیقه
سامسونگ، شرکت نماداندیش آرین را به عنوان شریک تجاری در محصولات B2B برگزیده و فروش و خدمات پس از فروش محصولات تجاری از جمله فتوکپی‌های چندکاره جدیدش را به این شرکت سپرده است. در ادامه گزارش زومیت از مراسم رونمایی این محصولات و اعلام همکاری این دو شرکت را می‌خوانید.
تبلیغات

امروز ۱۸ مرداد ۹۴، سامسونگ و نماد اندیش آرین، از جدیدترین فتوکپی‌های چندکاره سامسونگ در هتل اوین پارسیان رونمایی کردند.

در ابتدای این مراسم، سخنان دوک پارک، مدیر عامل دفتر سامسونگ در ایران قرائت شد. وی ضمن ابراز خشنودی از حضور در این مراسم گفت:

در این جلسه به این موضوع اشاره شد که سامسونگ با نماداندیش آرین برای فروش و خدمات پس از فروش محصولات سری Business از جمله فتوکپی/اسکنرهای چندکاره اداری همکاری می‌کند.

سپس ژوبین علاقبند، از گروه بالراکس شرکت نماداندیش آرین گفت:

وی افزود:

علاقبند مهم‌ترین دلایل انتخاب سامسونگ به عنوان شریک تجاری را کیفیت بالا و تکنولوژی روز، گستردگی طیف محصولات این کمپانی و قیمت رقابتی آنها برشمرد.

نیما مظفری، مدیر فروش نماد اندیش آرین در تهران برای ارائه برخی توضیحات فنی و گستره محصولات جدید سامسونگ روی صحنه آمد. او به سری ماشین‌های جدید چندکاره A3 سامسونگ اشاره کرد و گفت:

مظفری سپس درباره فناوری ReCP ماشین‌های A3 گفت:

ویدیویی درباره این فناوری نیز پخش شد که در آن مشاهده می‌شد، حتی در حالت پرینت نگاتیو هم بهینه‌سازی‌هایی برای جداسازی تصویر نگاتیو از سایر بخش‌ها صورت می‌گرفت. به کمک قابلیت آنتی اسکرینینگ نیز، این پرینترها باعث می‌شوند تا تصاویر رنگی کاملا صاف و بدون حالت نقطه‌ای که اصطلاحا به آن اسکرین شدن می‌گویند، چاپ شوند.

مظفری در ادامه سخنانش به سازگاری ماشین های اداری جدید سامسونگ با محیط زیست اشاره کرد. وی گفت که گزینه Eco در ماشین‌های A3 موجب حذف ۲۰ درصدی استفاده غیرضروری از مواد مصرفی مثل تونر و کاغذ می‌شود. او ادامه داد:

او همچنین با اشاره به اخذ مجوز BLI توسط ماشین‌های اداری سامسونگ گفت که دلیل گرفتن این گواهی اتکاپذیری، کیفیت بالای آنها و ارائه راهکارهای نوین است.

در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به فتوکپی/اسکنرهای چندکاره جدید سامسونگ و تکنولوژی‌های نوین آنها را مشاهده کنید:

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات