ایسوس در ایران کالا تولید می‌کند

ایسوس در ایران کالا تولید می‌کند

ایسوس به عنوان یکی از پیشروان بازار پی‌سی در دنیا قصد دارد یکی از محصولاتش را در بازار ایران تولید کند.

در دومین روز از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، شرکت ایسوس در نشست خبری اعلام کرد که قصد دارد در بازار ایران به شکل اختصاصی خط تولید راه‌اندازی  کند.

بوذری، مدیر بازاریابی ایسوس در نشست خبری این شرکت، ایسوس را تحسین‌برانگیزترین کمپانی دنیا در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد.

وی افزود: «از ۱۰ سال پیش ایسوس فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرده‌ و برند اول تایوان است.»

به گفته‌‌ی وی، از سال ۱۹۸۹ ایسوس بیش از ۵۰۰ میلیون مادربورد فروخته است که اگر این مادربوردها کنار هم چیده شوند ۴ بار دور کره‌ی زمین پیچیده می‌شود.

بوذری افزود: «کمتر برندی همانند ایسوس وجود دارد که به این اندازه تعدد محصول داشته باشد. این شرکت علاوه بر لپ‌تاپ و PC به بخش گوشی‌ها و ساعت‌های هوشمند و حتی ربات خانگی هم وارد شده است و سال آینده ربات خود را با عنوان Zenbo وارد بازار می‌کند.»

وی همچنین اعلام کرد: «ایسوس قصد دارد به زودی در ایران یکی از کالاها را به شکل داخلی تولید کند و به این شکل ارز کمتری از کشور خارج شود.»

وی راجع به محصولی که قرار است در ایران تولید شود، اطلاعی ارائه نکرد.

در ادامه سعید مسلمی، مدیر فنی بخش قطعات ایسوس گفت: «سال ۲۰۱۷ بیشتر تمرکز ایسوس روی بخش گیم خواهد بود، این شرکت همچنین پروژکتورهای جیبی به اندازه‌ی کف دست طراحی کرده است که برای حمل و نقل مناسب است.»

به گفته وی، رده‌بالاترین برند ایسوس از سری ROG ارائه می‌شود و سری استریکس در بخش اورکلاکینگ رده‌بالاترین در میان رقبا به شمار می‌رود. با این حال ایسوس سری ROG و Strix را ترکیب کرده و برند ROG Strix را ارائه کرده است. اما گیمینگ و پروگیمینگ معمولی‌ترین قطعات ایسوس به شمار می‌رود.

بر اساس گزارش مسلمی، ایسوس رم کش را به شکل رایگان روی محصولات گیمینگ ارا‌ئه کرده است که کارایی بیشتری دارد و از سوی دیگر سونیک استودیو که روی همه‌ی مادربوردهای ایسوس ارائه شده است، کیفیت صدای بالاتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مسلمی افزود: «یکی دیگر از سرویس‌هایی که ایسوس ارائه می‌کند، Secure Erased است که باعث می‌شود سرعت SSD به روز اول بازگردد.»

بر اساس گزارش وی، کیبورد گیمینگ Key Bot اجازه می‌دهد به کیبوردهای معمولی یک سری ویژگی‌ اضافه کنید، همچنین با ارائه‌ی یک بسته‌ی نرم‌افزاری، پنلی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که بتوان به‌راحتی در صفحه‌ی عادی بازی کرد و همچنین استفاده‌ی چندمنظوره‌ای از پی‌سی گیمینگ داشت.

از سوی دیگر CPU Installation tool  ابزاری برای خنک‌کننده‌ی دستگاه است که انتقال حرارت را راحت‌تر و بهتر می‌کند. ایسوس همچنین از لبه‌های بال هواپیماهای جنگی برای فن‌هایش استفاده کرده است که به این شکل گرمای کمتری ایجاد می‌شود.

به گفته‌ی مدیر بخش فنی قطعات ایسوس، ایسوس اولین برندی است که خط تولید اختصاصی برای خود ایجاد کرده است و در این خط تولید ۱۸۰ نوآوری در نظر گرفته شده است تا خطای انسانی را از بین ببرد. در این راستا، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها این است که بیش از ۵۰ درصد مصرف انرژی، کمتر می‌شود.

بر اساس گزارش وی، یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین روش‌هایی که برای گیمرها در نظر گرفته شده، ویژگی AURA سینک است که تمام رنگ‌بندی سیستم کیبورد و کیس را با نورپردازی AURA تنظیم می‌کند.

وی محصولات دیگر ایسوس را کامپیوتر بند انگشتی QM1 معرفی کرد که پورت USB اضافه‌تر دارد و هر چیزی را به یک پی‌سی تبدیل می‌کند.

محصول دیگر ایسوس، پروژکتور قابل حملی به اندازه‌ی کف دست است که پاوربانک و لامپ ضد ضربه دارد و می‌توان با اتصال به لپ‌تاپ از آن استفاده کرد.

ایسوس همچنین ZenDrive U7M را معرفی کرد که دیتا را تا هزار سال ماندگار می‌کند و به همراه دو Mdisk در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید