تماشا کنید: ترابردپذیری شماره تلفن همراه به کجا رسید؟ سرنوشت ودیعه‌های مشترکان همراه اول در جابجایی

تماشا کنید: ترابردپذیری شماره تلفن همراه به کجا رسید؟ سرنوشت ودیعه‌های مشترکان همراه اول در جابجایی

ترابردپذیری شماره تلفن همراه یکی از مباحث مورد علاقه‌ی مشترکان اپراتورهای تلفن همراه است و کاربران زیادی در مورد مرحله آزمایشی و زمان بهره‌برداری از این طرح سئوال می‌پرسند. یکی از مهم‌ترین سئوالات در این بخش سرنوشت ودیعه‌های مشترکان همراه اول بعد از جابجا شدن در اپراتور مقصد است. همراه زومیت باشید تا گفت‌وگوی اختصاصی زومیت با معاون رگولاتوری در مورد ترابردپذیری شماره تلفن همراه را مشاهد کنید.

ترابردپذیری شماره تلفن همراه به معنای جابه‌جایی شماره موبایل مشترکان میان اپراتورها است. یعنی مشترک در صورت نارضایتی از خدمات یا کیفیت سرویس‌های اپراتور موبایلش می‌تواند به شبکه‌ی تلفن همراه اپراتور دیگر مهاجرت کند. البته این مهاجرت تنها دو بار در هر سال مجاز است. با اجرای این طرح، اختیار شماره از اپراتور سلب شده و در اختیار مالک سیم‌کارت قرار می‌گیرد.

این طرح قرار بود به صورت آزمایشی از ۲۲ بهمن ۹۴ آغاز شود و در اردیبشهت ۹۵ برای اجرای سراسری در اختیار مشترکان تلفن همراه قرار بگیرد؛ با اجرای این طرح مشترکان همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌توانند به اپراتور مورد نظر خود مهاجرت کنند.

مشترکان موبایل در ایران منتظر اجرای این طرح هستند و سئوالاتی در این مورد می‌پرسند که زومیت برای پاسخ به آنها گفت‌وگوی اختصاصی با صادق عباسی شاهکوه، معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام داده است که می‌توانید آن را مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت 720p - HD

لینک دانلود با کیفیت 360p

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده