گزارش زومیت از برگزاری مجمع عمومی‌ و افتتاح مرکز سرویس همکاران سیستم

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵
مطالعه 4 دقیقه
در مجمع عمومی همکاران سیستم که در محل مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار شد، این شرکت از پوشش کامل سود خالص پیش‌بینی شده خبر داد.
تبلیغات

شرکت همکاران سیستم روز سه شنبه همزمان با برگزاری مجمع عمومی، مرکز سرویس جدید خود را نیز افتتاح کرد. در مجمع عمومی همکاران سیستم که در تاریخ 13 خرداد 1393، در محل مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار شد، این شرکت از پوشش کامل سود خالص پیش‌بینی شده خبر داد.

مهدی امیری، مدیرعامل همکاران سیستم در جلسه روز گذشته به ارایه گزارش عملکرد مالی این شرکت در سال گذشته پرداخت. او از تصویت ۵۰ تومان سود نقدی به ازاء هر سهم  خبر داد.

در این جلسه که با حضور ۹۳٫۲۲ درصد از سهامداران، نمایندگان سازمان بورس و مؤسسه حسابرسی بیات رایان برگزار شد، اعلام شد که  سود نقدی سهامداران، از روز دوشنبه 19 خرداد قابل دریافت است.

hamkaran 02

هیات مدیره همکاران سیستم، در گزارش خود به مجمع، روند موفق فروش محصولات جدید همکاران سیستم در بازار را، نشان از پتانسیل بالای آنها و انتخاب صحیح بازار هدف دانست. راهکاران همکاران سیستم، که محصول استراتژیک این شرکت برای شرکت‌های بزرگ و متوسط است، در سال 92 رشد فروشی معادل 2.5 برابر را نسبت به سال 91 تجربه کرده است.

همچنین سپیدار همکاران سیستم که محصول شرکت برای بازارهای کوچک است، توانست از مرز 6000 مشتری در سال 92 عبور کرده و به رشد فروشی معادل 2 برابر سال 91، دست پیدا کند. علاوه بر این، «دشت همکاران سیستم» نیز که ویژه اصناف و فروشگاه‌هاست، در سال 92 ورود موفقی به بازار را تجربه کرد.

در گزارش هیات مدیره همکاران سیستم به مجمع، ارتقاء سطح رضایت مشتریان، حرفه‌ای‌گری و کیفیت محصولات و خدمات و همچنین افزایش درآمد گروه از محل محصولات جدید  جزء اهم برنامه‌های این شرکت در سال 93 اعلام شد.

گفتنی است، درآمد عملیاتی پیش‌بینی شده برای سال 93، با 33% افزایش نسبت به سال 92، معادل 88.5 میلیارد تومان خواهد بود. در این میان، 52% از درآمد فروش همکاران سیستم در 93، از محل محصولات جدید این شرکت تامین خواهد شد.

hamkaran 03

افتتاح مرکز سرویس مدرن همکاران سیستم

در همین حال شرکت همکاران سیستم، همزمان با برگزاری مجمع عمومی و طی یک نشست خبری، از افتتاح مرکز سرویس جدید این شرکت برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان استان تهران خبر داد.

مهدی امیری، مدیر عامل شرکت همکاران سیستم، در این نشست گفت:

همکاران سیستم، برای ارتقاء سطح رضایت مشتریان، گام‌های زیرساختی بزرگی را در سال 92 برداشته است که انتظار می‌رود نتایج آن در سال 93 مشاهده شود. با توسعه یک ابزار استاندارد و قوی در تمامی شرکت‌های ارائه کننده خدمات پشتیبانی، پایش مستمر مشتریان و برنامهریزی برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به آنها امکان پذیر شده است. با استفاده از این زیرساخت، تاریخچه سرویس‌ها و درخواست‌های مشتریان قابل ردیابی و تحلیل است.

مدیر عامل همکاران سیستم، ضمن معرفی ویژگی‌های مرکز سرویس جدید همکاران سیستم، افزود:

طراحی مرکز سرویس همکاران سیستم که در ساختمان جدید این شرکت، آغاز به کار کرده است، با نگاه به مدل‌ شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری دنیا انجام شده و از استانداردهای خاص این حوزه تبعیت می‌کند.

گفتنی است با افتتاح مرکز سرویس همکاران سیستم در تهران، ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان همکاران سیستم در این استان، به صورت متمرکز و از طریق این مرکز انجام خواهد گرفت. در حال حاضر 110 نفر از کارشناسان همکاران سیستم در این مرکز به صورت تخصصی و متمرکز، مشغول ارائه خدمت به مشتریان هستند.

hamkaran 01

در پایان مراسم، جلسه پرسش و پاسخ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و نماینده زومیت نیز این پرسش را مطرح کرد که «همکاران سیستم محصولات خود را از نظر کیفی چطور با رقبایش مقایسه می‌کند؟ آیا این کمپانی محصولات خود را آن‌قدر خود می‌داند که بتوانند در بازارهای جهانی نیز عرضه شد و به رقابت بپردازند»

فرید فولادی،‌ عضو علی البدل هیات مدیره در پاسخ به این پرسش گفت: ما تمام نرم‌افزارهای خود را حتی نرم‌افزارهای کوچکی مثل سپیدار را به روش‌های مختلف بنچمارک می‌کنیم و آن‌ها را در سطح بهترین‌های دنیا بهینه می‌کنیم.

در حال حاضر نیز برخی از نرم‌افزارهای ما همچون سپیدار بصورت موردی در بازار کشورهای همسایه همچون افغانستان، امارات متحده، عراق و کردستان استفاده می‌شوند. محصولات ما دو زبانه هستند و در آینده آن‌ها را به زبان‌های کردی و زبان‌های دیگر نیز ترجمه خواهیم کرد.

البته برای عرضه محصولات در کشورهای دیگر علاوه بر ترجمه محصول باید بومی‌سازی‌های مختلفی نیز انجام شود تا محصولات با روال‌های قانونی آن کشورها سازگار شوند. همکاران سیستم محصولات خود را از نظر کیفی در سطح جهانی می‌داند و قصد دارد در آینده بر روی صادرات این محصولات به کشورهای دیگر نیز کار کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات