پازل: مشابه اما متفاوت | جایزه هفته: دو دستگاه پاور بانک سونی مدل CP-F5

پازل: مشابه اما متفاوت | جایزه هفته: دو دستگاه پاور بانک سونی مدل CP-F5

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و بیست و چهارمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به اولین «پازل» بهمن‌ماه ۱۳۹۴ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و بیست و چهارمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و بیست و سوم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

CP-F5 Sony PowerBankپازل این هفته با حمایت شرکت سونی‌موبایل برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، پاور بانک سونی مدل CP-F5 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و بیست و سوم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای منطقی بود که برای یافتن پاسخ آن به زمان و دقت نیاز است.

اگر به دقت پازل را حل کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۳ یعنی آقای زرد است. لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برنده‌ی خوش‌شناس «پازل صد و بیست و سوم زومیت» عبارت از:

آقای محمد حسین ساکیانی، ۲۰ ساله از  تهران، دانشجوی مهندسی برق

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف فروشگاه اینترنتی بست‌نیک، به برنده، یک دستگاه تبلت اسمارت‌رونیکس مدل ایزی ۸۵۲ اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به آقای ساکیانی تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۲۴: جمعه ۲/بهمن/۱۳۹۴
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

چند اختلاف در دو تصویر زیر وجود دارد؟

puzzle 124

  • ۱:  ۱۴
  • ۲: ۱۵
  • ۳: ۱۶
  • ۴: ۱۳

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لــطفـاً بــه مــوارد زیــر تـوجـه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 124
در بــدنه ایـمـیل نیـز پـاســخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید