پازل: ستاره‌ها | جایزه هفته: یک دستگاه هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HC500

پازل: ستاره‌ها | جایزه هفته: یک دستگاه هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HC500

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با هشتاد و ششمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! سری پازل به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. هشتاد و ششمین قسمت از سری پازل شامل دو بخش است: پاسخ معمای هشتاد و پنجم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

HC500پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به یک نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، یک دستگاه هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HC500 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره هشتاد و پنجم

دنباله‌ حروف نمایش داده شده در پازل هفته گذشته، ترتیب چینش‌های کلیدهای صفحه‌کلید بود. با توجه به این مسأله پاسخ معمای شماره هشتاد و پنج زومیت برابر با حرف N است.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگـان

برنده خوش‌شناس «پازل هشتـاد و پنجم»:

آقای علیرضا سیف‌پور، ۲۳ ساله از کرج، کارشناس علوم‌کامپیوتر

هــمــانگــونــه که پیش‌تــر نیز اشـــاره شده بود، از طــــرف شرکت سونی‌موبایل، به برنــــده، یک دستگاه تلفن هوشمند Xperia Z3 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به آقای سیف‌پور تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۸۶: جمعه ۱۱/اردیبهشت/۱۳۹۴
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

Puzzle 86

در تصویر بالا، ۹ ستاره دیده می‌شود. به کمک تنها ۴ خط راست، این ۹ ستاره را به هم متصل کنید. ۴ خط باید پشت سرهم باشند. یعـنی انتهای خط اول، شــروع دوم مــحسوب شده و بتوان این خطوط را بدون برداشتــن قلم ترسیم کرد. در پـــایـــان کـــــار باید ۴ خط راست وجـــود داشــــتـــــه باشــد که همه از سـتاره‌ها عبور کرده باشند.

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 86
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید