پازل: شکل‌های دوقلو

پازل: شکل‌های دوقلو

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با شصت و ششمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. شصت و ششمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای شصت و پنجم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

پاسخ معمای شماره شصت و پنج

پازل هفته گذشته، یک سری از اعداد بود. هدف قرار دادن عدد مناسب به جای علامت سؤال بود. با توجه به الگوی سری، پاسخ پازل عدد ۶ است.

در طول هفته گذشته نزدیک به ۱۳ هزار نفر در پازل شرکت‌ کردند. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل شصت و پنجم» عبارت از:

 آقای امیر دانشکار عالم، ۲۴ ساله از رشت، دانشجوی کارشناسی ریاضیات
 آقای ابراهیم معتمد ، ۲۰ ساله از شیراز، فوق دپیلم الکترونیک

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت ناردین ایده پویا، به هر یک از برندگان، یک  قلم سه بعدی مای‌ریول اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به ایشان تبریک گفته و برایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۶۶: جمعه ۱۴/آذر/۱۳۹۳
(معمای ریاضی؛ سطح متوسط)

Puzzle 66

کدام یک از پنج‌ضلعی‌های زیر یک جفت مشابه ندارد؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 66
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید