پازل: ترتیب اعداد | جایزه هفته: دو دستگاه SSD 64GB از ADATA

پازل: ترتیب اعداد | جایزه هفته: دو دستگاه SSD 64GB از ADATA

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با پنجاه و نهمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. پنجاه و نهمین قسمت از سری «پازل» شامل سه بخش است: پاسخ معمای شماره پنجاه و هشت، چند نکته مهم و یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

ssd 64gb adataپازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، داریو SSD با ظرفیت ۶۴ گیگابایت از ADATA اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره پنجاه و هشت

پاسخ در تصویر زیر قابل مشاهده است:

پاسخ معماری ۵۸

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـده

برندگان خوش‌شناس «پازل پنجاه و هشت»:

آقای محمد حسن صالح عجمی، ۲۵ ساله، سرباز از تهران
سرکار خانم طاهره یگانه، ۴۰ ساله از ارومیه

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به برندگان، یک دستگاه کارت حافظه ADATA مدل UHS-I U1 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به ایشان تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۵۹: جمعه ۲۵/مهر/۱۳۹۳
(معمای ریاضی؛ سطح متوسط)

عدد بعدی از سری: ۲۲۵، ۲۵۶، ۲۸۹، ۳۲۴، ... چه خواهد بود؟

تنها کافی است عدد پنجم را برای ما در متن ایمیل ارسال کنید. اگر مایل بودید استدال خود را نیز بیان کنید، اما بدون استدلال و تنها با ارائه عدد صحیح، در پازل شرکت داده خواهید شد.

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 59
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید