پازل: سری حروف | جایزه هفته: پنج دستگاه تقویت کننده سیگنال وای‌فای شیائومی

پازل: سری حروف | جایزه هفته: پنج دستگاه تقویت کننده سیگنال وای‌فای شیائومی

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و سی‌ و هفتمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به آخرین «پازل» اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و سی‌ و هفتمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و سی‌ و ششم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

تقویت کننده سیگنال وای‌فایپازل این هفته با حمایت فروشگاه اینترنتی چهل‌بازار برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به پنج نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، تقویت کننده سیگنال وای‌فای شیائومی اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و سی‌ و ششم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود.

اگر جهت‌های جغرافیایی اصلی را ۱۳۵ درجه ساعتگرد بچرخانیم، به جهت جغرافیایی جدید می‌رسیم. برای یافتن پاسخ هم کافی‌ بود جهت‌های جغرافیایی جدید و قدیم را رسم کرده و بر روی هم قرار دهیم.

با توجه به همین توضیح، به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه‌ی ۳ یعنی شمال است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برنده‌ی خوش‌شناس «پازل صد و سی‌ و ششم زومیت» عبارت است از:

آقای مهراد شاهمیری، ۲۵ ساله از  تهران، کارشناس ارشد مهندسی صنایع

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف فروشگاه اینترنتی چهل‌بازار، به برنده، یک دستگاه روتر ۳ شیائومی اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به آقای شاهمیری تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۳۷: جمعه ۲۴/اردیبهشت/۱۳۹۵
(معمای هوش؛ سطح سخت)

در سری حروف زیر به جای علامت‌های سؤال چه ترکیبی از حروف قرار می‌گیرد؟

با - فا - ؟ - مش - ؟ - اد

  • ۱:  کا - می
  • ۲: خت - ما
  • ۳: را - تا
  • ۴: ما - پر

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 137
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید