پازل: چهار لیتر آب | جایزه این هفته: یک دستگاه هارد دیسک اکسترنال مدل NH03

پازل: چهار لیتر آب | جایزه این هفته: یک دستگاه هارد دیسک اکسترنال مدل NH03

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با چهل و هفتمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. چهل و هفتمین قسمت از سری «پازل» همچون گذشته شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره چهل و شش و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

NH03پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌گردد. این هفته، به قید قرعه، به یک نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، یک دستگاه هارد دیسک اکسترنال NH03 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره چهل و شش

پیش از انتشار پاسخ پازل، به کاربران جدید سری «پازل» خوش آمد گفته و از همراهی شما کاربران همیشگی و خوب زومیت تشکر می‌نماییم. در طول هفته گذشته نزدیک به ۲۱۰۰ نفر در پازل چهل و ششم شرکت کردند. پاسخ معمای هفته گذشته به شرح زیر است:

 پاسخ معمای شماره ۴۶ زومیت

نزدیک به ۵۰ نفر به پازل شماره چهل و ششم پاسخ صحیح داده‌اند، که نام و نام‌خانوادگی آنها به شرح زیر می‌باشد:

خانم‌ها مینا تقی‌زاده، راضیه صادقی، زینب عدالت، ثمین مقدم و ریحانه یوسفیان و آقایان سینا آدم‌بیک، علی ابوطالبی، سعید اسداله‌پور، مرتضی استواری، احمد اسکتی، قاسم اسکتی، محمد اصلاحی، جواد بهروز، مسعود پورهادی همدانی، علیرضا ترابیان، حمید تورانی، حمید جعفری، محمد چیتگرها، قاسم خادمی، امید رجالی، احسان رنجبر، وحیدرضا رئیس‌پور، ابوالفضل سلطانی، محمد سمانگی، مجتبی سمائی، سیدحسین سیدرضا زاده، حامد شاهیان، محمدجواد صادقی، سجاد ظاهری، مرتضی عباسپور، امیرمحمد عزیززاده، مرتضی فولاد، حسن قامتی، مهدی قدس‌بین، جعفر قضاوی، مرتضی مالکی، مسعود مرادی، ارشیا مرتضوی، مهدی مشیری‌ راد، مهدی میرزایی چرخی، علیرضا نژادشمسی، ساسان نعمتی و میثم نوری.

توضیح: تعدادی از کاربران نام و نام‌خانوادگی خود را در ایمیل درج ننموده‌ بودند.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

* * *

معمای شماره ۴۷: جمعه ۳/مرداد/۱۳۹۳
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

چگونه می‌توان تنها به کمک یک بشکه ۵ لیتری و یک بشکه ۳ لیتری، چهار لیتر آب جدا نمود؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که در سری «پازل» بخش نظرات، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و دوستانتان، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 47
در بدنه ایمیل نیز پاسخ معما، نام و نام‌خانوادگی و شماره تماس خود را درج نمایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید