پازل: هر شکل یک عدد | جایزه این هفته: دو دستگاه هارددیسک اکسترنال اِی‌دیتا

پازل: هر شکل یک عدد | جایزه این هفته: دو دستگاه هارددیسک اکسترنال اِی‌دیتا

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با چهلمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. چهلمین قسمت از سری «پازل» همچون گذشته شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره سی و نه و البته یک «پازل» جدید!

HD650پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌گردد. این هفته، به قید قرعه به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، دو دستگاه هارددیسک اکسترنال ضدضربه و ضدخش اِی‌دیتا مدل HD650 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره سی و نهم

پیش از انتشار پاسخ پازل، به کاربران جدید سری «پازل» خوش آمد گفته و از همراهی شما کاربران همیشگی و خوب زومیت تشکر می‌نماییم. در طول هفته گذشته نزدیک به ۹۰۰۰ نفر در پازل سی‌ و نهم شرکت کردند. نکته مهم در پازل گذشته این بود که رسیدن به پاسخ، به جای سرعت‌عمل، نیازمند دقت و تیزبینی بود. پاسخ معما در تصویر زیر نمایش داده شده است:

پاسخ معمای ۳۹ زومیت

کاربران زیادی به پازل سی‌ و نهم پاسخ صحیح داده‌اند. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌ تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

اما برندگان خوش‌شناس «پازل سی و نهم» عبارتند از:

آقای سعید حاج‌غفاریآقای سعید حاج‌غفاری، ۳۱ ساله از تهران، فارغ‌التحصیل کاردانی کامپیوتر
خانم پونه مشفقخانم پونه مشفق، ۲۳ ساله از تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک
آقای اسماعیل مؤیدیآقای اسماعیل مؤیدی، ۲۰ ساله از شیراز، دانشجوی مهندسی عمران
آقای ژرارد هارطونیانسآقای ژرارد هارطونیانس، ۴۸ ساله از تهران و فعال در زمینه چاپ‌‌های سه‌بعدی

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر نفر یک عدد فلش‌درایو با برند ADATA و ظرفیت ۱۶ گیگابایت اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به این دوستان تبریک گفته و برایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۴۰: جمعه ۱۶/خرداد/۱۳۹۳
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

Puzzle40-ZoomIT

با توجه به تصویر بالا، آیا می‌توانید عدد هر شکل را تعیین کنید؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که در سری «پازل» بخش نظرات، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و دوستانتان، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle@zoomit.ir  //  موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 40
در بدنه ایمیل نیز پاسخ معما، نام و نام‌خانوادگی و شماره تماس خود را درج نمایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید