سامسونگ چاپگرهای NFC خود را وارد بازار کشور کرد

سامسونگ چاپگرهای NFC خود را وارد بازار کشور کرد

فناوری NFC روز به روز در محصولات بیشتری به کار گرفته می‌شود. علاوه بر لوازم جانبی، تلفن‌های هوشمند، کیف‌پول‌های الکترونیکی، سیستم‌های ورود و خروج، بسته‌های پستی و غیره، حالا چاپگرها نیز از این فناوری بهره می‌برند. حال سامسونگ نیز چاپگرهایی مجهز به NFC که در CES 2014 و Samsung Forum 2014 شاهد آن‌ها بودیم را وارد بازار کشور کرده است.

روابط عمومی سامسونگ اطلاعات مربوط به چاپگرهای NFC این شرکت که وارد بازار کشور شده‌اند را در اختیار زومیت قرار داده است. چاپگرهای تک‌رنگ لیزری و چند‌کاره (MFP: Multifunction Printers) به کاربران اجازه می‌دهند به ‌سادگی اسناد را با کیفیت بالا و از طریق تلفن همراه هوشمند خود چاپ کنند. این پرینترها از NFC پشتیبانی می‌کنند.

سری جدید چاپگرهای M2020W Xpress متشکل از چاپگر تک رنگ لیزری M2020W و تک رنگ لیزری M2070W چند کاره است که قابلیت چاپ، کپی و اسکن را دارد. این محصولات ویژه، برای کاربران خانگی و کسب و کارهای کوچک طراحی شده‌ که می‌خواهند محتویات خود را از طریق تلفن‌های هوشمند چاپ کنند. این دو مدل قادر هستند در هر دقیقه تا 20 صفحه را به صورت سیاه و سفید چاپ کنند.

چاپگر سامسونگ

دیوید اس دبلیو سانگ، معاون ارشد تیم بازاریابی استراتژیک راه‌حل‌های چاپِ سامسونگ، درباره پرینترهای جدید سامسونگ گفت:

تازه‌ترین راه‌حل‌های چاپ ما بر اساس ترجیح مصرف‌کنندگان به چاپ مستقیم تصاویر و اسناد از طریق تلفن‌های همراهشان طراحی شده است. سری M2020W Xpress که مجهز به فناوری NFC است، نمونه خوبی است که نشان می‌دهد سامسونگ در ارائه راه حل‌های چاپ موبایل و بازار چاپگرهای NFC پیشتاز است. این سری همچنین نشانگر تعهد سامسونگ به تحقیق، توسعه و طراحی محصولات برای بهبود تجربیات مصرف‌کننده است. سامسونگ همچنان به گسترش راه‌حل‌های چاپ موبایل مجهز به فناوری NFC برای کاربران کسب و کارهای کوچک و متوسط ادامه خواهد داد.

سامسونگ چاپ اسناد را به لطف پشتیبانی آسان از تلفن‌های هوشمند بسیار آسان کرده است. سری Xpress M2020W با هدف چاپ سریع، یکپارچه و آسان، به صورت بی‌سیم به دستگاه‌های موبایل متصل می‌شود و امکان پرینت در حین حرکت را فراهم می‌سازد. کاربران به راحتی و با اطمینان می‌توانند تصاویر، اسناد، ایمیل‌ها و محتویات وب خود را با قرار دادن تلفن‌ همراه هوشمند بر روی چاپگر NFC سامسونگ، چاپ کنند. نرم‌افزار  Mobile Print، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا هر نوع اطلاعات مانند فایل‌های PDF، اسناد و برنامه‌های مایکروسافت آفیس مانند اکسل و پاورپوینت، به طور مستقیم از طریق ارسال از تلفن‌های همراه پرینت گرفته شود.

فرآیند تنظیم چاپگرهای بی‌سیم شامل چندین مرحله مختلف مانند اتصال چاپگر و تنظیم کلید شبکه است. با سری پرینترهای M2020W Xpress سامسونگ، عملیات نصب در ۳ گام سریع و بدون نیاز به اتصال USB، چاپگر و کامپیوتر صورت می‌‌گیرد.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از Easy Eco Driver برای به کارگیری چاپگرها در حالت اقتصادی (Eco) استفاده کنند و در مجموع تا 20 درصد از هزینه‌های خود را کاهش دهند. این حالت کنترل دقیق‌تری بر روی مصرف تونر دارد.

پرینترهای جدید دارای ویژگی دیگری به نام Easy Printer Manager هستند که به کاربران خانگی و کسب وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به مدیران متخصص شبکه بتوانند نرم‌افزار خود را مدیریت کنند. کاربران می‌توانند وضعیت‌های مختلف چاپگر خود را مانند دریافت پیام‌های خطا، نداشتن کاغذ، نداشتن تونر و اعلام جمع شدن کاغذ در دستگاه چاپگر نیز مشاهده کنند.

هنوز اطلاعی از قیمت این چاپگرها در بازار کشور نداریم.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید