با استفاده از پرینتر سه‌بعدی ارزان‌قیمت Chocabyte شکلات‌هایی با اشکال ویژه تولید کنید

شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۲
مطالعه 2 دقیقه
شکلات را می‌توان به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین خوردنی‌های روی زمین نام برد که کاربردهای فراوانی داشته و برای سلامتی نیز مفید است. درصورتی که یکی از طرفداران پروپاقرص باشید، در این صورت Chocabyte که یک چاپگر سه‌بعدی مخصوص پرینت شکلات‌های سه‌بعدی است، یکی از بهترین وسیله‌هایی است که باید در خانه داشته باشید. با استفاده از این چاپگر سه‌بعدی علاوه بر ساخت شکلات برای خودتان، می‌توانید شکلات‌های ساخته‌ی خود را در مدل‌های مختلف برای مناسب‌های گوناگون پرینت کرده و به دوستان خود هدیه کنید.
تبلیغات

Chocabyte یک پرینتر سه‌بعدی مخصوص پرینت سه‌بعدی شکلات است که قیمتی برابر 99 دلار داشته و با استفاده از آن می‌توان در مناسبت‌های مختلف برای دوستان خود شکلات‌های ساخته‌ی دست خود را تهیه کرده و خود را نیز از نعمت انواع شکلات‌ها بهره‌مند سازید.

برخلاف بسیاری از پرینترهای سه‌بعدی مخصوص تولید شکلات که قیمت بالایی دارند، این محصول قیمت پایینی داشته و همچنین اندازه‌ی آن نیز کوچک‌ است و برای کاربری خانگی گزینه‌ی مناسبی است. می‌توان با انتخاب شکل‌های مختلف از پایگاه‌داده‌ی Chocabyte، شکلات‌های خود را در اشکال مختلفی پرینت کنید. پیش از آغاز به پرینت باید کارتریج این محصول را در داخل آب داغ یا مایکرویو کمی گرم کنید و سپس می‌توان به راحتی شروع به پرینت شکلا‌ت‌های خود در اشکال مختلف کرد. این پرینتر قادر است شکلات‌های را در ابعاد 5 در 2.5 سانتی‌متر پرینت می‌کند. برای ساخت یک جعبه‌ی شکلات 12 تایی از تولیدات خود به زمانی در حدود 2 ساعت نیاز دارید.

این کمپانی درصدد توسعه‌ی سیستمی است تا از طریق یک نرم‌افزار، کاربران قادر به آپلود تصاویر مورد نظر خود و ساخت الگوی سه بعدی و در نتیجه پرینت سه بعدی شکلات در شکل مورد نظر خود باشند.

کمپانی سازنده‌ی ایتالیایی این کمپانی تنها 500 دستگاه از این پرینتر را به بازار عرضه خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات