مسابقه 100 هزار تتر در Time Farm در صرافی کیف پول من

یک‌شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰
مطالعه 7 دقیقه
کیف پول
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
با ما همراه باشید تا جزئیات مسابقه سودآور ایردراپ تایم فارم را مورد بررسی قرار دهیم.
تبلیغات

روز به روز بر جذابیت ایردراپ‌های تلگرامی افزوده می‌شود و هر ایردراپی با یک رویکرد منحصربه‌فرد به دنبال تقویت کامیونیتی خود است تا پس از شروع رسمی کار خویش از حمایت خوبی در دنیای کریپتوکارنسی برخوردار باشد؛ نمونه بارز چنین ادعایی را می‌توان در اولین ایردراپ ارز دیجیتال تلگرامی یعنی نات کوین (Notcoin) مشاهده کرد که سروصدای زیادی در میان ایردراپ‌ها ایجاد کرده و به دلیل سادگی مشارکت توانست چند میلیون کاربر فعال را به سمت خود جذب نماید که حدود 11 میلیون نفر از این کاربران در حال حاضر از طریق استیکینگ به عنوان هولدر اصلی ارز NOT شناخته می‌شوند. پس از نات کوین شاهد ظهور ایردراپ‌های متعددی در تلگرام بودیم؛ اما برخی از این ایردراپ‌ها ارزشمندتر از سایرین هستند و ایردراپ تایم فارم (Time Farm) نیز یکی از این ایردراپ‌های ارزشمند است. حالا این ایردراپ از مسابقه ویژه خود با جایزه 100 هزار تتری پرده برداشته است؛ با ما همراه باشید تا جزئیات این مسابقه سودآور را مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی ایردراپ تایم فارم (Time Farm)

پیش از هر چیزی لازم است نگاهی به خود ایردراپ تایم فارم داشته باشیم؛ این ایردراپ که بوسیله کمپانی مشهور Chrono.tech به ریاست سرگئنی سرجینکو راه‌اندازی شده است یکی از ایردراپ‌های رمزارزی ارزشمند در بستر تلگرام بوده که در همین بازه زمانی کوتاه پس از راه‌اندازی این مینی‌اپ تلگرامی توانسته است توجه میلیون‌ها کاربر را به سمت خود جلب نماید. یکی از دلایل چنین اقبالی به سابقه فعالیتی کمپانی Chrono.tech در حوزه رمزارزها مربوط می‌شود که در حال حاضر رمزارز دیگر این کمپانی به نام TIME با قیمت 30 دلاری مورد معامله قرار می‌گیرد و به نظر بسیاری از تحلیل‌گران رمزارز SECOND ایردراپ تایم فارم نیز قادر است به چنین قیمت و موفقیتی دست پیدا کند.

شرکت در این ایردراپ کاملاً رایگان بوده و فلسفه طراحی آن نیز یادآور جمله مشهور «زمان، طلاست!» می‌باشد؛ چراکه کافیست هر 4 ساعت یکبار سری به این ربات تلگرامی بزنید و با زدن یک کلیک ساده 14400 کوین رایگان دریافت کنید. البته دریافت کوین رایگان از طریق انجام Taskها یا دعوت از دوستان نیز امکان‌پذیر است. به بیان ساده‌تر، شرکت در این ایردراپ ارز دیجیتال به هیچگونه دانش تخصصی خاصی نیاز ندارد و حتی همچون سایر ربات‌های کلیکی تلگرام وقت زیادی از شما نخواهد گرفت؛ اما مطمئن باشید که یکی از معتبرترین ایردراپ‌های حال حاضر تلگرام خواهد بود. اگر تاکنون این بازی تلگرامی را شروع نکرده‌اید، همین الان با کلیک بر روی این لینک وارد محیط بازی شده و کوین‌های SECOND رایگان آن را کسب کنید.

ناگفته نماند بخش کسب کوین از طریق دعوت از دوستان بازی تایم فارم به شکل هرمی طراحی شده است؛ به این معنی که شما علاوه بر این که از کاربرانی که با لینک شما وارد ربات شده‌اند، کوین رایگان دریافت خواهید کرد، بلکه از طریق کاربرانی که این کاربران دعوتی شما به این ربات اضافه کرده‌اند نیز کوین دریافت خواهید کرد! برای هر دعوت موثر 15 هزار کوین SECOND در نظر گرفته شده است که این صرفاً پاداش اولیه بوده و سپس حدود 10 درصد از کسب درآمد آن‌ها به عنوان پاداش به شما اهدا می‌گردد.

یعنی اگر دوست شما 14400 کوین در 4 ساعت دریافت کند، در این حالت ربات به صورت خودکار 1440 کوین SECOND به شما اهدا می‌کند. البته این 10 درصد برای آن دسته از افرادی است که با لینک شما به صورت مستقیم وارد شده‌اند و در ترکیب هرمی، این میزان تا سطح پنجم از 5 درصد شروع شده و به 2.5 درصد و 1.25 درصد می‌رسد.

مسابقه تتری تایم فارم

مینی اپ تلگرامی تایم فارم به تازگی کار خود را آغاز کرده و عضو جوان ایردراپ‌های تلگرامی است؛ اما تفاوت اساسی با سایر ایردراپ‌های اجرا شده در این بستر دارد و آن، این که برای کسب درآمد از آن لزومی به انتظار برای لیست شدن رمزارز SECOND نخواهید داشت و از طریق مشارکت در مسابقه تایم فارم می‌توانید تتر (که هر واحد از آن برابر با 1 دلار آمریکاست) کسب کنید. این مسابقه تایم فارم ارزش 5 میلیارد و 900 میلیون تومانی دارد و در حال حاضر نیز 12 نفر از افرادی که توانسته‌اند به لیست 30 نفره این بازی ورود کنند، ایرانی هستند. شرایط و قوانین شرکت در این مسابقه در بخش «Activity» تایم فارم در دسترس عموم قرار گرفته که توضیحات تفصیلی آن به شرح زیر است:

مسابقه 1000 تتری Time Farm

اساس مسابقه هزار تتری تایم فارم بر روی دعوت از دوستان بنا شده و هر فردی که در یک هفته حداقل 4 عضو به خانواده تایم فارم اضافه کرده باشد، 100 هزار کوین SECOND جایزه خواهد گرفت؛ اما این تمام ماجرا نبوده و تیم فنی تایم فارم به منظور جذاب‌تر کردن روند بازی به سراغ راه‌اندازی لیگ هفتگی با جایزه هزار تتر و 500 هزار کوین SECOND رفته است. براساس قوانین در نظر گرفته شده برای این مسابقه هیجان‌انگیز، فقط ارجاعات مستقیم مورد شمارش قرار خواهند گرفت؛ یعنی آن دسته از افرادی که مستقیماً با لینک شما وارد بازی شده‌اند، نه ارجاعات بعدی آن‌ها!

کیف پول

نکته دیگر این که طول بازه زمانی هر مسابقه 1 هفته بوده و فرصت شرکت در آن هر یکشنبه شب به پایان می‌رسد. توزیع پاداش و جایزه در این مسابقه نیز به شرح زیر خواهد بود:

رتبه اول

400 تتر + 500 هزار کوین SECOND

رتبه دوم

200 تتر + 500 هزار کوین SECOND

رتبه سوم

100 تتر + 500 هزار کوین SECOND

رتبه چهارم و پنجم

50 تتر + 500 هزار کوین SECOND

رتبه ششم تا دهم

20 تتر + 500 هزار کوین SECOND

رتبه یازدهم تا بیستم

10 تتر + 500 هزار کوین SECOND

مسابقه 100 هزار تتری تایم فارم

علاوه بر مسابقه هفتگی، یک مسابقه بزرگتر با جایزه ویژه‌تر نیز درنظر گرفته شده است که محدودیت هفتگی نداشته و افرادی که بتوانند در این لیست ویژه قرار بگیرند سود چشمگیری از این ایردراپ تلگرامی دریافت خواهند کرد. دسترسی به لیست این مسابقه از طریق بخش «Activity» و انتخاب گزینه «Global» امکان‌پذیر است که همچنان نام کاربران ایرانی زیادی در لیست 30 نفره ارائه شده در این بخش به چشم می‌خورد. این مسابقه در تاریخ 10 جولای 2024 (20 تیر) به پایان خواهد رسید و مبنای شرکت در آن نیز تعداد افرادی است که با لینک دعوت شما به این مینی اپ پیوسته و در حال فارم زمان خود هستند! اندازه اولیه این استخر پاداش چیزی در حدود 100 هزار تتر و 1 میلیارد واحد کوین SECOND در نظر گرفته شده است؛ اما براساس اعلام تیم فنی این ایردراپ، در ازای هر 1 میلیون کاربری که به این ایردراپ اضافه شود، حدود 2 هزار واحد تتر به میزان اولیه اضافه خواهد شد.

خلاصه آن که اگر بتوانید تعداد افراد بیشتری را به این ربات اضافه کنید بدون نیاز به خرید تتر، صاحب هزاران واحد تتر خواهید شد و این ورای سودی است که از خود ایردراپ کوین SECOND در آینده کسب می‌کنید. نحوه توزیع پاداش در این مسابقه نیز به شرح زیر خواهد بود:

رتبه اول

40 درصد از کل پاداش

رتبه دوم

20 درصد از کل پاداش

رتبه سوم

10 درصد از کل پاداش

رتبه چهارم و پنجم

هر یک 5 درصد از کل پاداش

رتبه ششم تا دهم

هر یک 2 درصد از کل پاداش

رتبه یازدهم تا بیستم

هر یک 1 درصد از کل پاداش

آیا امکان فروش ارز SECOND در ایران وجود دارد؟

در حال حاضر پروژه رمزارزی تایم فارم در مراحل ابتدایی مسیر خود قرار داشته و به نظر می‌رسد که فاصله زمانی قابل توجهی تا پایان زمان این ایردراپ و عرضه رسمی توکن آن داشته باشیم. این فاصله زمانی تا لیست شدن در صرافی‌ها فرصت خوبی را در اختیار آن دسته از کاربرانی قرار خواهد داد که به دنبال نهنگ شدن در این ایردراپ تلگرامی هستند؛ اما سوال اصلی این است که آیا کاربران ایرانی خواهند توانست رمزارزهای SECOND خود را به پول ایران تبدیل کرده و به حساب بانکی خود در داخل کشور انتقال دهند یا خیر؟!

علت طرح چنین پرسشی به بحث تحریم‌های مالی مربوط می‌شود که روز به روز ابعاد بیشتری از زندگی ما ایرانیان را دربرگرفته و مشکلاتی را برای‌مان ایجاد می‌کند. متاسفانه این تحریم‌ها در حوزه ارز دیجیتال نیز وجود داشته و کاربران ایرانی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در بسیاری از صرافی‌های خارجی نظیر OKX یا بایننس را ندارند. حال چاره کار چیست؟

چاره در انتخاب یک صرافی ایرانی معتبر است که توانسته است در طول چندین سال فعالیت سطح امنیت، امکانات و پشتیبانی خود را به سطح صرافی‌های برتر جهانی رسانده و همچنین کارمزد منصفانه‌ای نیز از کاربرانش دریافت می‌کند. در میان صرافی‌های ایرانی، تنها صرافی کیف پول من است که توانسته از تمامی پارامترهای یاد شده سربلند بیرون آید و حتی به دلیل داشتن تنوع بیش از حد در تعداد رمزارز مورد پشتیبانی در میان 10 صرافی برتر جهان جای گیرد که خود این موضوع دستاورد بزرگی برای یک صرافی ایرانی است.

با استفاده از خدمات صرافی کیف پول من، نه تنها رمزارز SECOND بلکه هر رمزارز دیگری که سابقاً در بازار ارز دیجیتال وجود داشته یا بعداً به آن اضافه خواهد شد، در دسترس شما قرار می‌گیرد و به طور کاملاً قانونی می‌توانید این رمزارزها را در صرافی کیف پول من به ریال تبدیل و سپس به حساب بانکی خود منتقل کنید.

صرافی کیف پول من؛ معتبرترین صرافی ایرانی برای فروش رمزارزهای ایردراپ

کیف پول

همان طور که در مطالب فوق مشاهده کردید، ما در این مطلب تلاش نمودیم تا بخش جذاب مینی‌اپ تلگرامی تایم فارم که به مسابقه دلاری آن اختصاص پیدا کرده را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. رفرال و دعوت از دوستان مهم‌ترین عاملی است که شما را به جایزه بزرگ مسابقه 100 هزار تتری تایم فارم خواهد رساند و اگر شما هم به دنبال کسب درآمد دلاری هستید، این بازی راحت و ساده تلگرامی که وقت زیادی از شما نمی‌گیرد را از دست ندهید. برای نقد کردن تترها و رمزارزهای SECOND نیز صرافی کیف پول من همراه شما خواهد بود و اگر به دنبال پیگیری اخبار روز ایردراپ‌های ارز دیجیتال موجود در بستر تلگرام هستید، سر زدن روزانه به بخش بلاگ خبری وب‌سایت صرافی کیف پول من را فراموش نکنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات