کیف پول من: توکن مدیرعامل OpenAi دو برابر شد!

دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
کیف پول
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
با ما همراه باشید تا خبر دو برابر شدن ارزش توکن مدیر عامل OpenAI را مورد موشکافی قرار دهیم.
تبلیغات

در سال گذشته توکن‌های هوش مصنوعی در بازار ارز دیجیتال جایگاه ویژه‌ای به دست آورده‌اند و همچنان در حال ثبت رشد قیمتی مثبتی هستند. این تغییر و تحول در بازار ارز دیجیتال به گونه‌ای بوده که ارزش کل بازار توکن‌های مبتنی بر هوش مصنوعی با رشد 9 درصدی به بیش از 17.8 میلیارد دلار رسیده است. در واقع پس از آن که کمپانی محبوب فعال در هوش مصنوعی یعنی کمپانی OpenAI در تاریخ 15 فوریه از «Sora» به عنوان ابزاری برای تبدیل متن به ویدئو رونمایی کرد، توکن‌های هوش مصنوعی در پی ثبت یک رکورد جدید به بالاترین حجم معاملات هفتگی خویش در یک سال اخیر دست پیدا کردند. رشد 100 درصدی توکن Worldcoin (WLD) توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است؛ با ما همراه باشید تا خبر دو برابر شدن ارزش توکن مدیر عامل OpenAI را بیشتر مورد موشکافی قرار دهیم.

در تعریفی ساده و کوتاه، توکن های هوش مصنوعی چه چیزی هستند؟

فناوری هوش مصنوعی یکی از داغ‌ترین موضوعات در سال 2023 بود که همچنان در سال 2024 مورد توجه کاربران قرار دارد. توکن‌های هوش مصنوعی در اصل مزیت‌های بسیار زیاد هوش مصنوعی را فناوری بلاکچین ترکیب کرده‌اند؛ این توکن‌ها عمدتاً با هدف ساده‌سازی تراکنش‌ها و تعامل بهتر با فضای هوش مصنوعی طراحی شده‌اند و دارای شفافیت عملکرد و امنیت بسیار خوبی هستند.

توکن‌های هوش مصنوعی در واقع نوعی انگیزه در افزایش مشارکت جامعه و دستیابی به مخاطبان جدید کاربرد دارند؛ به عنوان مثال کاربران را قادر می‌سازد تا درباره صحیح بودن و دقت پاسخ‌های چت‌بات‌های هوش مصنوعی امتیاز دهند. به بیان بهتر، توکن‌های هوش مصنوعی را می‌توان کلید پایداری و موفقیت پروژه‌های هوش مصنوعی به شمار آورد؛ چراکه اکوسیستم‌ها و پیشرفت‌های فناوری را تامین می‌کنند.

البته باید توجه داشت که توکن‌های هوش مصنوعی و همچنین توکن‌های معمولی هر دو دارایی دیجیتالی هستند که بر بستر بلاک‌چین طراحی شده و از قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) استفاده می‌کنند و از این نظر تفاوتی میان آن‌ها وجود ندارد. تفاوت اصلی موجود میان این دو نوع در بحث تلاقی هوش مصنوعی با فناوری بلاکچین بوده که همین موضوع نیز سبب شده تا این نوع خاص از توکن‌ها از پتانسیل بیشتری برای تغییر زندگی روزمره کاربران برخوردار باشد.

Worldcoin (WLD)؛ توکن مدیرعامل OpenAI!

کیف پول

توکن WLD در واقع از سوی کمپانی «Tools of Humanity» طراحی و عرضه شده است که سم آلتمن (Sam Altman) یکی از بنیان‌گذاران این کمپانی و رئیس هیئت مدیره آن است. سم آلتمن در واقع مدیرعامل کمپانی OpenAI نیز می‌باشد و از او به عنوان یکی از برجسته‌ترین افراد فعال در حوزه بازارهای مالی که دارای سابقه برنامه‌نویسی درخشانی است یاد می‌شود. کمپانی محبوب OpenAI همان کمپانی است که جامعه جهانی را از طریق ChatGPT با هوش مصنوعی بهتر آشنا نمود. تا پیش از معرفی پروژه ورلد کوین و رمزارز WLD، بازار رمزارزها به نوعی دوران رکود خویش را سپری می‌کرد و با عرضه این توکن حال شاهد ایجاد هیاهوهای جدیدی در این مارکت هستیم.

به طور کلی پروژه WorldCoin پروتکلی متن باز بوده که با هدف فراهم نمودن دسترسی عموم مردم به خدمات مالی و احراز هویت طراحی شده است تا بدین شکل کاربران بتوانند فارغ از محدودیت‌های جغرافیایی، شرایط اقتصادی، قومیتی و نژادی، ثروت و دانش خویش را در اختیار عموم مردم جهان قرار دهند. رمزارز پروژه ورلد کوین، WLD نام دارد که با داشتن هویت دیجیتالی که این پروژه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌توانند آن را به عنوان پاداش دریافت کنند.

براساس ادعای بلاگ خبری کیف پول من، توکن ورلد کوین همواره نسبت به اخبار کمپانی OpenAI واکنش نشان داده و چنین امری نیز به دلیل حضور سم آلتمن در هر دو کمپانی یاد شده است. به عنوان مثال به هنگامی که سم آلتمن از مدیرعاملی کمپانی OpenAI کنار گذاشته شد، قیمت WLD به شکل غیرمنتظره‌ای روند نزولی در پیش گرفت و حالا با معرفی هوش مصنوعی Sora از سوی OpenAI نه تنها رشد قیمتی را آغاز کرده بلکه به دو برابر ارزش قبلی خود دست پیدا کرده است.

افزایش قیمت توکن هوش مصنوعی WLD

طبق داده‌ها و اطلاعات آماری کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال WLD در هفته اخیر با رشد چشمگیر 240 درصدی مواجه بوده و قیمت آن به 7.6 دلار رسیده است. به طور کلی توکن هوش مصنوعی WLD در ماه اخیر رشد قیمتی بسیار خوبی را تجربه کرده است این موضوع علاوه بر منتشر شدن پلتفرم Sora، چندان بی‌ارتباط با میلیونی شدن کاربران کیف پول پروژه به نام «ورلد اپ» نیست.

خرید توکن WLD در ایران

براساس آنچه مطرح گردید، واضح است که امسال را می‌توان بهترین سال برای سرمایه‌گذاری بر روی توکن‌های هوش مصنوعی و به ویژه توکن WLD به شمار آورد؛ قرینه روشن موجود برای اثبات چنین ادعایی رشد 25 درصدی کلیه توکن‌های هوش مصنوعی در چند روز اخیر است. این واقعیت بر کسی پوشیده نیست که روزانه بر تعداد ابزارهای هوش مصنوعی کاربردی افزوده می‌شود و امروزه ابزارهای هوش مصنوعی به بخش جدا نشدنی زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده‌اند. حال سوال این است که آیا تریدرها و سرمایه‌گذاران ایرانی نیز می‌توانند از مزایای توکن‌های هوش مصنوعی معتبری همچون توکن WLD که از پتانسیل خوبی برای رشد قیمتی برخوردار است، استفاده کنند؟!

احتمالاً با وجود تحریم‌های مالی بین‌المللی و عدم ارائه خدمات صرافی‌های معتبر بین‌المللی نظیر بایننس به چنین سوالی پاسخ منفی خواهید داد؛ اما خوشبختانه با ورود صرافی‌های ایرانی معتبری همچون کیف پول من که دارای امنیت بسیار بالایی هستند، این مشکل نیز برطرف شده است. به بیان بهتر، تریدرهای ایرانی بدون آن که نیازی به استفاده از پی‌پال، ویزا کارت و مستر کارت داشته باشند، به راحتی و با استفاده از کارت‌های بانکی ایرانی و پرداخت ریال می‌توانند رمزارز مورد نیاز خود را از صرافی کیف پول من خریداری نمایند و هیچگونه نگرانی خاصی از بابت مسدود شدن حساب و بلوکه شدن دارایی‌ها نظیر آنچه که در صرافی بایننس رخ می‌دهد، نباشند.

مزایای خرید توکن WLD از صرافی کیف پول من

کیف پول

صرافی کیف پول من اولین صرافی ایرانی است که از بیش از 2 هزار ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و این تنوع سبب شده تا تریدرها بتوانند متناسب با استراتژی‌های معاملاتی خویش به خرید و فروش ارزهای دیجیتالی مختلف در ایران بپردازند. به هنگام خرید توکن WLD از صرافی می‌توانید بدون پرداخت کارمزد اضافی تا مدت‌ها رمزارز خود را در محیطی امن نگهداری کنید. پشتیبانی 24 ساعته، امنیت بالا، ترید با قیمت لحظه‌ای و بروز و عدم نیاز به پرداخت ارز از جمله مزایایی است که به هنگام استفاده از خدمات صرافی کیف پول من از آن برخوردار خواهید شد.

صرافی کیف پول من؛ معتبرترین صرافی ایرانی برای خرید WLD

همان طور که در مطالب فوق مشاهده کردید، با ورود هوش مصنوعی به حوزه فناوری بلاکچین و عرضه توکن‌های هوش مصنوعی بار دیگر شاهد هیاهوهای جدیدی در بازار ارز دیجیتال هستیم. یکی از مشهورترین توکن‌های هوش مصنوعی، توکن WLD است که به سم آلتمن مدیرعامل کمپانی OpenAI فعال در حوزه هوش مصنوعی تعلق دارد؛ همین موضوع سبب شده تا هرگونه تغییر و تحول در کمپانی یاد شده بر روی قیمت این توکن هوش مصنوعی نیز تاثیر گذارد. اخیراً با معرفی هوش مصنوعی Sora از سوی کمپانی OpenAI شاهد رشد قیمتی دو برابر رمزارز WLD بوده‌ایم که صحت ادعای یاد شده را اثبات می‌کند. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی توکن‌های هوش مصنوعی هستید کافیست سری به صرافی کیف پول من به آدرس (https://kifpool.me/) بزنید تا بدون مواجه با هیچگونه محدودیت خاصی رمزارز مورد نظر را خریداری کرده و از این سرمایه‌گذاری سود خوبی را به جیب بزنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات