اگه عیدی خودتو نگرفتی، بیا اولین عیدی 1 اتریومی رو از کیف پول من بگیر !

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
کیف پول
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
عید امسال، کیف پول من همراه با جایزه های فراوان و سورپرایزهای متعدد همراه شما عزیزان خواهد بود.
تبلیغات

به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و به میمنت این روزها، کیف پول من قصد برگزاری جشنواره ویژه ای را دارد. جشنواره نوروزی کیف پول من با جوایز جذابی مانند ارز دیجیتال، مستر کارت، انواع گیف کارت و موارد دیگر برای کاربرانی که در عید نوروز از خدمات و امکانات پلت فرم کیف پول من استفاده نمایند، از ابتدای سال جدید آغاز می شود. صرافی کیف پول من از طریق سایت kifpool.me و اپلیکیشن اندروید و iOS قابل استفاده می باشد. کاربرانی که قصد شرکت در این جشنواره را دارند می بایست با ورود به صرافی کیف پول من و طی کردن مراحل موجود، علاوه بر بهره مندی از شانس های گردونه جوایز، بخت خود را در برنده شدن یک واحد اتریوم به ارزش بیش از دویست میلیون تومان آزمایش کنند. شرکت کنندگان در این کمپین می بایست مراحلی که در ادامه ذکر کرده ایم را به نوبت پشت سر بگذارند.

  • ورود به صرافی کیف پول من: برای شرکت در کمپین نوروزی کیف پول من از طریق سایت صرافی به آدرس www.kifpool.me و یا اپلیکیشن رسمی این صرافی اقدام نمایید.
  • حضور در صفحه کمپین نوروزی: پس از ورود به صرافی، به صفحه رسمی جشنواره نوروزی وارد شده و آماده طی کردن مراحل موجود شوید.
  • ثبت شماره موبایل: در قدم بعدی، نیاز است تا شماره موبایل خود را وارد کرده و کد اعتبار سنجی پیامک شده را ثبت نمایید تا این شماره تایید شود.
  • ثبت اطلاعات شخصی: در گام بعدی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد نمایید. دقت کنید که این اطلاعات باید به درستی وارد شود.
  • عضوگیری با کد رفرال: پس از ثبت اطلاعات، با استفاده از کد عضوگیری که به شما نمایش داده می شود، می بایست حداقل یک کاربر را به عضویت صرافی کیف پول من درآورید.
  • خرید از صرافی: در آخر، یک ارز دیجیتال از بین صدها رمزارز موجود در صرافی را خریداری کرده و در کیف پول تان نگهداری کنید.

پس از تکمیل این اطلاعات، در هر مرحله به شما یک کلمه خاص و یک شانس برای چرخاندن گردونه داده می شود. در نهایت، شما 4 کلمه اختصاصی و 4 شانس گردونه در اختیار خواهید داشت. با استفاده از شانس های خود می توانید گردونه جوایز را بچرخانید و با استفاده از 4 کلمه ای که در اختیارتان است، بخت خود را در قرعه کشی جایزه ویژه این کمپین یعنی یک اتریوم امتحان خواهید کرد.

گردونه جوایز: کدام جایزه متعلق به شماست؟

صرافی آنلاین کیف پول من بستری امن و مطمئن برای خرید و فروش بیت کوین و صدها رمزارز معتبر مارکت کریپتوکارنسی است؛ هدف این صرافی، ایجاد فضایی مطمئن، سریع و کاربرپسند برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد. این صرافی با ارائه خدمات گسترده و امکانات متنوع، در تلاش است تا تجربه ای لذت بخش و مطمئن از سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال را برای کاربران فارسی زبان فراهم نماید. شما می توانید با ورود به صفحه ویژه کمپین نوروزی کیف پول من، وارد بخش گردونه شانس شده و با چرخاندن گردونه، یکی از جوایز موجود که شامل ارز دیجیتال، مستر کارت، انواع گیف کارت و موارد دیگر می شود، یک مورد را دریافت نمایید. امتیاز چرخاندن این گردونه از طریق کامل کردن اطلاعات موجود در صفحه کمپین به دست می آید. پس از سپری کردن هر مرحله از 4 مرحله موجود، یک قرعه شانس به شما داده می شود. از این رو هر شخص 4 مرتبه می تواند بخت خود را در گردونه شانس آزمایش کرده و از بین جوایز موجود، یکی را به دلخواه انتخاب کند.

شاید شما برنده خوش شانس اتریوم باشید!

جایزه ویژه کمپین عیدانه کیف پول من، یک واحد اتریوم به ارزش بیش از دویست میلیون تومان است که در نهایت سهم برنده خوش شانس این جشنواره خواهد شد. کاربران عزیز صرافی کیف پول من برای شرکت در این رویداد و قرعه کشی یک اتریوم ETH، بایستی 4 کلمه ای که در اختیارشان قرار گرفته را به ترتیبی که از سمت سایت مشخص شده در کنار یکدیگر قرار داده و به نوعی ترتیب صحیح کلمات را حدس بزنند. هر کاربر 3 بار می تواند از این فرصت استفاده نموده و 4 کلمه را با چینش های مختلف در کنار یکدیگر قرار دهد. اگر کاربر بتواند در 3 تلاش خود این ترتیب را به درستی حدس بزند، وارد قرعه کشی شده و یک شانس در این رویداد خواهد داشت. پس از پایان کمپین، از بین کاربرانی که توانسته اند این بخش را با موفقیت پشت سر بگذارند قرعه کشی انجام شده و یک نفر برنده اتریوم خواهد شد.

برای راهنمای کامل می توانید به بلاگ کیف پول من سر بزنید !

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات